Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted kik a gyűlölködőbbek...

Szerinted kik a gyűlölködőbbek általában? A jobbikosok vagy a nemjobbikosok?

Figyelt kérdés

Én az utóbbira tippelek. Főleg mostanában nagyon elburjánztak az olyanok akik elkezdenek személyeskedni, ha nincs igazuk, és nem is tekintik embernek a jobbikosokat, lásd pl. itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__7739.. 70%-os válaszoló


De sok ilyen kérdés van most nem fogom előturkálni őket, majd rátaláltok az ilyenekre idővel.


2010. ápr. 6. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a jobbikosok. Mindenkit trágár módon lehordanak, aki nem ért egyet velük. Ezen a fórumon milliószor előfordult már velem is. A lepontozásokról nem is beszélve.
2010. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A jobbikosok közül van a paraszt, aki egy Tápióbivalyhónalja nagyságú faluban végig k*rja az összes malacot és megtanulta használni az internetet, és van, aki városban él és van benne némi ész.


A parasztok állandóan zsidóznak, cigányoznak és "nem magyar"-oznak (kivétel nélkül, amennyiben a falu lakója Jobbikos).

A második pedig utálja a cigányokat és az MSZPFIDESZSZDSZMDFSZDSZ2(LMP)-T. Ez is így van, legalábbis még senkit nem láttam, aki olyan Jobbikos, akit nem zavarnak a cigányok. Engem is zavarnak, de én FIDESZ-es vagyok.

Tehát a Jobbikot nem általánosítom, csak a kultúrálatlan réteg szokta keverni a sz@rt. A MSZP, FIDESZ, SZDSZ és MDF-esek is szoktak b@szakodni a másikkal, de ez úgy általában az emberekre jellemző, hogy aki nem ért egyet vele, az h*lye. Engem 92%-ról szavaztak le a politika rovatban :).

2010. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!