Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted kik a gyűlölködőbbek...

Szerinted kik a gyűlölködőbbek általában? A jobbikosok vagy a nemjobbikosok?

Figyelt kérdés

Én az utóbbira tippelek. Főleg mostanában nagyon elburjánztak az olyanok akik elkezdenek személyeskedni, ha nincs igazuk, és nem is tekintik embernek a jobbikosokat, lásd pl. itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__7739.. 70%-os válaszoló


De sok ilyen kérdés van most nem fogom előturkálni őket, majd rátaláltok az ilyenekre idővel.


2010. ápr. 6. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolod, hogy 6,8 milliárd embert felosztasz "jobbikosra" és "nemjobbikosra"?


A világon minden vagy ugróegér, vagy nem ugróegér. Nagy igazságok.

2010. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez semmi,a 70%-os nem szitkozódott,de a Jobbikosok egy része egyfolytában azt csinálja.
2010. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudod jól hogy értettem. Régebben írkálták itt a fórumon, hogy a jobbik és a szimpatizánsai milyen gyűlölködőek, meg nácik.. :) Most úgy látszik fordult a kocka, mivel egyre több személyeskedő, trágár, és gyűlölködő kommentet olvasok a nemjobbikosok oldaláról. Úgy látszik be vannak tojva, hogy túl jól fog szerepelni vasárnap a jobbik(nem mondom hogy győzni fog, sőt kétlem).
2010. ápr. 6. 21:59
 4/12 A kérdező kommentje:

"elsőnek. hát ha minden jobbikos ezt teszi, akkor nyerjen, de akkor fejenként 30liter magyar szilvapálinka és 30 liter tokaji bor fogyasztása legyen kötelező azon az este. ha nincs annyi raktáron, akkor bármilyen magyar pálinka és bor is megteszi. ezzel két legyet ütnénk egycsapásra, hisz felélénkülne a magyar alkoholpiac + természetes szelektálódás."


Ugye tudod, hogy ebben a szövegben a halálba küldte a jobbikosokat? nem szitkozódás?

2010. ápr. 6. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet mutogatni egymásra.
2010. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én nem akarok mutogatni, csak őszintén szólva, felháborító, hogy valaki elküldene legszivesebben a halálba, csak mert én olyan pártra szavazok, akik eddig csak a nemzet érdekét képviselték, már amennyire tudták.


Aztán jönnek azzal hogy az összes jobbikos gyűlölködő, primitív, erőszakos, nácifasisztarasszistaantiszemita, mikor csak megoldást kínál a jobbik a problémákra. Olyan megoldásokat, amit eddig félév alatt nem tudtak megcáfolni, se a TV-ben, sem az interneten, mégis leszólják a programját.

2010. ápr. 6. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

természetesen a jobbikosok..:]

soha nem fogadják el ha nincs igazuk..

és akkor mit csinálnak??jon a beszólás hogy liberosok..xD

na ennyi eszük van..

2010. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"természetesen a jobbikosok..:]

soha nem fogadják el ha nincs igazuk..

és akkor mit csinálnak??jon a beszólás hogy liberosok..xD

na ennyi eszük van.."


na itt a náci szélsőséges jobbik ellenes gyűlöletkeltő fórumozó


tapsoljuk meg :]

2010. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

"természetesen a jobbikosok..:]

soha nem fogadják el ha nincs igazuk..

és akkor mit csinálnak??jon a beszólás hogy liberosok..xD

na ennyi eszük van.."


na itt a náci szélsőséges jobbik ellenes gyűlöletkeltő fórumozó


tapsoljuk meg :]



ohh bocs ezt ki felejtettem hogy másolni is a szokásuk..

még szép hogy nem szavazok a jobbikra..OO

2010. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A jobbikosok /elnezest aki kiveteltol/ szertinem inkabb szitkozodnak . Lehulyezik azt aki nincs vagy nem ert egyet velunk akinek nem tetszik ahogy gondolkodnak. Le neoliberalisozzak csak ugy a masikat lenácizzak holott a nácik azok a szelsojobboldal voltak ezert nemertem pl milyen alapon. max kommunistazni lehet .


A nem Jpbbikosok azok pedig ha megsertettek ilyenekkel oket akkor visszaadjak. Termeszetes dolog.


Ugy vettem eszre a Jobbik szokta elkezdeni a provolkalast . Az oldalon levo emberek tulnyomo resze Jobbikos . /es igenilyenkor jon a jobbik netkommando aki lepontozza azt aki nemjobbikos.

2010. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!