Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyesek miért hisznek abban,...

Egyesek miért hisznek abban, hogy vannak politikusok, akiknek a célja Magyarország rendbetétele, és nem a saját zsebük megtömése?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen nincs, legalább is nem prioritás. De ha van is nem tudná effektíven véghezvinni a dolgait.
2010. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
nincs ilyen párt és nem is lesz. hiába mondja valaki azt hogy ő ilyen, ugyanúgy fogja csinálni ha bekerül a parlamentbe. és itt nem csak a jobbikra gondolok.
2010. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom elhinni, hoyg minden ember ilyen :S Én biztos nem lopnék! Nem lenne pofám ezt csinálni, bár az más kérdés, hogy ennek mennyi értelme van, hiszen mindenki ezt csinálja, egy személy nem változtat semmin.
2010. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi sokan vannak akik nem csinálnák.
2010. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Azért, mert a mostani választásokon (elnézést: szavazáson) indulnak olyan jelöltek is - 5 fő - aki társadalmi szerződéssel erősítette meg a szándékait, tehát megválasztása esetén visszahívható:


[link]

2010. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Jobbik minden jel szerint ilyen párt. Nem gondolhatod komolyan, hogy minden ember azért megy oda, hogy lopjon. Nem gondolhatod komolyan, hogy mindenki át akarja verni az embereket. Magamból kiindulva, én tudom hogy léteznek ilyenek. Persze sokan mondják, hogy nem lopnának ha oda kerülnének, de ebből nem az összes gondolja komolyan. El kell fogadni, ezek az emberek (Vona,Balczó,Pörsze,Szegedi stb.) hazaszerető emberek, akiknek nem a pénz az első. Vannak emberek, akiknek nem az számít gazdagságnak, hogy tele van a bankszámlájuk, hanem az, ahogy látják a magyar embereket boldogan,látják Magyarországot korrupció, sikkasztások, cigánybűnözés, bankok lehúzása, multik pofátlansága nélkül, anélkül, és szeretnék a jövő nyugdíjasait úgy látni, mint akik tényleg nyugdíjasok, nem pedig 40ezres nyugdíj mellett dolgozó időseknek, akik este 6 után vidéken nem mernek kimenni az utcára.
2010. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyen intézkedések a Jobbiknak pl a képviselők visszahívhatósága, a mentelmi jog eltörlése (több jobbikos képviselő lemondott a mentelmi jogáról), titkosítások feloldása és hasonlók. a Gárdisták pl saját költségükre, saját idejükből csinálják azt amit, ők az élő példák erre.
2010. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert naivak. Mentségükre szól, hogy többségük tapasztalatlan, elsőszavazó tizenéves. Majd kinövik egy-két ciklus csalódásai és pofonjai után.
2010. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én április 7-ém leszek 18, és mehetek szavazni, de akkor sem megyek.


De a lényeg szerintem, hogy akik döntő pozícióban vannak, azoknak a legfontosabb a minél nagyobb hatalom. Szerintem, akik becsületesek, azok természetüknél fogva nem is juthatnak fel a legfelsőbb szintekig, mivel nem támogatják őket azok az erők, akik jelenleg fent vannak.


És mellesleg becsületesek is, ergo nem használnak olyan eszközöket, amit a becstelenek simán megengednek maguknak, amiből következik, hogy sokkal gyengébbek.

2010. ápr. 4. 13:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért,mert egyesek tanultak Kossuth Lajosról,Petőfiről,Zrínyiről,Hunyadiról....stb
2010. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!