Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak bérkommentelők?

Vannak bérkommentelők?

Figyelt kérdés
Egy csomószor van egy kérdés és jön egy pár kommentelő akik nevetségessé teszik a kérdést. Ezért pénzt kapnak? Meg pontozások is ugyanígy akik pontoznak. Bárki aki nem baloldali vagy valamit újítani akar azt egyből elkezdik komolytalanak bemutatni. Van amikor egész horda verődik össze.
2016. márc. 18. 13:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát jah utolsó sajnos. Nincs egy nemzeti minimum.
2016. márc. 18. 16:38
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem hatottál meg, továbbra is lepontozlak, ha nem tetszik, amit írsz. Az ilyen reklamálások kontraproduktivak, majd észre fogod venni.
2016. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Egy csomószor van egy kérdés és jön egy pár kommentelő akik nevetségessé teszik a kérdést."


Amelyik kérdést nevetségessé lehet tenni, ott a kérdés eleve egy vicc.


"Ezért pénzt kapnak?"


Én speciel csak unatkozok, de ha tudsz valami helyet ahol fizetnek érte, akkor szólj!

2016. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy urban legend.
2016. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek.Épp elég elvakult ember van az országban,aki politikai beállítottsága szerint,grátisz gúnyolja, vagy mocskolja az ellenoldalt.
2016. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Pro Patria ***** válasza:

"Nem hatottál meg, továbbra is lepontozlak, ha nem tetszik, amit írsz."

- A probléma forrása éppen az, hogy a kommentelők keverik a hasznos/nem hasznos jelzést a like/dislike gombokkal.:)

2016. márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!