Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A média miért úgy állítja be...

A média miért úgy állítja be a migránsokat mintha elesett családok lennének?

Figyelt kérdés
Mindig kisgyerekeket mutogatnak mikor 70% férfi a bevándorlóknak akik megerőszakolják a nőket kirabolják a benzinkutakat és macsétéval levágják a rendőr kezét ilyen is volt olaszországban, szóval nem ezeket a képeket mutatják. Pedig ez a jellemző. A gyerekeket mutogatják folyton pedig azokat a migránsok pajzsként használják. Több eset van amikor nem is a saját gyerekét maga elé tartva törte az utat egy ilyen menekült meg átdobálták a kerítésen őket meg berakták őket a tüntetés elejére.
2016. febr. 27. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Most Győrben is megkéseltek egy gyrosost a menekültek mert nem akart nekik ingyen gyrost adni.
2016. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Képzelem a rtl retekklubb ezzel foglya kezdeni a híradót jah lehet hogy meg se említik.
2016. febr. 27. 11:42
 3/12 A kérdező kommentje:
11:44 tök logikus kérdés csak rávilágítottam a média hazug mivoltára és éltem szabad vélemménnyílvánító jogommal amikor te idejöttél és személyeskedő sértéseket fűztél rágalmakkal egybekötve a kérdéshez
2016. febr. 27. 11:49
 4/12 Titusztitusz ***** válasza:
80%
A médiák urai szándékosan manipulálják a médiafogyasztókat...Előre eltervezett, mondhatni "aljas indokbol"...Megtehetik végülis, mivel nincs ilyen kategória tudtommal a BTK-ban, hogy "médiafogyasztók tudatos megtévesztése-becsapása"...Ha volna, akkor valszeg nem menne ennyire nyíltan, és arcátlanul a médiafogyasztók manipulálása, mint ahogy megy jelenleg...
2016. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
A "másik" média miért úgy állítja be a menekülteket, mintha egytől-egyig terroristák lennének?
2016. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet relatíve normális képet adni. Mivel a jellemző az hogy ölnek, rabolnak, erőszakolnak, nem tisztelik a törvényt, ha nem így lenne nem kellene ennyi kerítést felépíteni. Ezt viszont a német médiából kiindulva aki csak felszólításra adta le az erőszakolást nem teszik
2016. febr. 27. 12:29
 7/12 sörpocak ***** válasza:
63%

"Miért nem lehet relatíve normális képet adni. Mivel a jellemző az hogy ölnek, rabolnak, erőszakolnak, nem tisztelik a törvényt"


Most mit értünk relatíve alatt? Mondjuk azt, hogy van 1-2000 erőszakos bűnelkövető közöttük, akkor ez már jellemzője lesz a 100 ezernek? Ez egy szélsőség amit mondasz, ahogyan az is, hogy ők a megtestesült áldozatai a mindenkori háborúknak.


Relatíve az lenne a helyes megfogalmazás, hogy egy nehezen asszimilálható népcsoport vándorolt be Európába, akik közül minden századik ember potenciális bűnelkövető, illetve az egész létszámnak a fele csak gazdasági bevándorló. Kisebb szintre levetítve így közel 80-100 problémaforrás jut egy országra és még több gazdasági bevándorló, ha szűrés nélkül fogadunk be mindenkit.


Most csak mondtam valami hülyeséget, de így lenne a fair, hogy csoportokra bontjuk őket, és külön elemeznénk majd szelektálnánk őket, nem pedig amit a média csinál, hogy valahol megtestesült angyaloknak, máshol pedig beépített detonátoros terroristáknak bélyegzik őket.

2016. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyesmi, de nem eltitkolni amiket csinálnak igaz vannak köztük olyanok akik amerika háborúmániája miatt jöttek el.
2016. febr. 27. 14:01
 9/12 sörpocak ***** válasza:

"Igen valami ilyesmi, de nem eltitkolni amiket csinálnak"


Ez a másik, egyetértek. Nem csoda, hogy a lakosság szintjén ilyen nagy a nyugtalanság, ha a kormányok is sumákolnak.

Nem vagyok Putyin imádó, de náluk jól megfigyelhető, hogy a sok terroresemény után is milyen "nyugodtak", ami szerintem annak is köszönhető, hogy határozottságot és céltudatosságot tükröz a kormányuk.


Nálunk pedig...kiplakátolnak olyat, hogy a "nép döntött" és most mégis meg kell kérdezni mindenkit, hogy tényleg döntöttek-e? Azért érzékelhető, hogy a legfelsőbb köreink is ingatag lábakon állnak, nem csoda, hogy ennyire megosztó a migráns ügy.

2016. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mintha én írtam volna teljesen egyetértek. Nincs egy Churchil vagy Tatcher vagy de gaulle aki határozottan megmondaná most mit fogunk tenni. Csak úgy hümmögnek már fél éve meg üléseznek mennek két kört az autóval esznek hümmögnek nem csinálnak értelmes dolgot csak esznek mennek két kört
2016. febr. 27. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!