Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te szereted az osztrákokat?

Te szereted az osztrákokat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Nem, ki nem állhatom őket. Gőgös, beképzelt nép, akik azt hiszik, az "árja" fajuknak köszönhető az, hogy ők olyan jól élnek. Vagy ha nem annak, akkor az eszüknek (miközben az átlag osztrák sokkal műveletlenebb az átlag magyarnál - most ne a kisebbségeket nézzük). Azt hiszik az élet csak vadiúj Audikból meg trópusi kiruccanásokból áll, a külföldi meg azért van, hogy őket kiszolgálja. A nyelv meg amit beszélnek, a német nyelv megszégyenítése, köze nincs az irodalmi némethez. Undorítóak.
2016. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nincs személyes kapcsolatom velük, de ami a világból különböző csatornákon árad felém, az alapján nem igazán tudom őket szeretni. Persze a 'Tenkes kapitánya' osztrákjai sokat ronthattak a megítélésükön, valamint a történelmi ismeretek. Viszont amit a Faymann művel, az nagyon gáz. Faymann még a róluk alkotott esetlegesen kedvező képet is alaposan lerombolta volna. Nem tudom, miért éri meg az osztrákoknak, hogy egy ilyen hülye van az élükön.
2016. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem nagyon.

Csak a pénz miatt dolgozom ott.


2200 eurót keresek.Magyarországon, a végzettségemben ennek a felét keresném, ami magyar viszonylatban nem rossz, de, ha van jobb, akkor miért ne?

2016. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az osztrákok évtizedek óta próbálják elhitetni a világgal, hogy Hitler német volt, Beethoven pedig osztrák.

No, ilyen népség az.

2016. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyaranta szeretek Ausztriában biciklizni. Például jók az utak ott. Magyar szemnek furcsának tűnhet hogy ott a nép adója kizárólag a nép jólétére van visszaforgatva. Vagy meglepődik a magyar turista akkor is amikor arról értesül hogy Bécsben a kilométerenkénti metróépítés töredékébe kerül mint Bp-en, pedig pont fordítva lenne logikus, hisz Bp-e a munkabér költség töredéke a bécsinek. Vagy akkor is meglepődtem amikor ott robogóval véletlenül autópályára tévedtem, majd meg is jelent a rendőrfurgon, de nem az történt amit vártam. Hanem készségesen a furgonjukba tették a kismotort és levittek az autópályáról, elmagyarázták merre tudom elkerülni az autópályát majd kellemes utat kívántak.

Szóval ma a közéletben egyáltalán nem a Tenkes kapitánya sorozatban megismert labancokkal találkozik odakinn a turista. Hanem tesznek róla hogy a turista vissza is térjen hozzájuk költeni máskor is. Legalább ezt el kellene tanulnunk tőlük, vagyis nekünk is tennünk kellene róla hogy a magyar polgáraink idehaza szeressenek jobban dolgozni és ne külföldre menjenek.

2016. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan közömbösek, de biztos vannak ellenszenves alakok is.
2016. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!