Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fegyvertartásról mit gondoltok?

Fegyvertartásról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én mellette vagyok, feltéve ha az kap, akinél tényleg nem lesz rossz kezekben.


[link]


2010. márc. 21. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Én is mellette vagyok, akiknél rossz kezekben lenne azoknak már van..
2010. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Csak akkor ha beszámitható ember kapja
2010. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi fegyverem van itthon, hogy össze se tudom számolni. Agyon tudok verni valakit egy kalapáccsal, egy székkel, egy serpenyővel... Szóval a fegyver csak egy tárgy, nem az gyilkol.
2010. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Mellette vagyok, de ugye mint tudjuk Magyarországon a fegyvertartó az mind pszihopata, és komplexusai vannak, és fegyver kell neki, hogy nagynak érezze magát. A mindenkori kormány meg a népszerűség kedvéért hozza az idióta intézkedéseit, mert a nép azt hiszi, hogy fú de jó lesz a közbiztonság, ha a sok őrülttől elvesszük a fegyver. Közben meg szerintem a közbiztonság romlásáért az általános fegyvertelenség is felelős.


Szóval amíg az országban ilyen paranoid fegyverellenes légkör van, addig ne számítsunk javulásra. Max. kezdeményezzenek a fegyvertartók népszavazást, hogy minden anyaországi magyar kaphasson állampolgárságot a szomszédos országokban (Ausztria és Szlovákia fegyvertartó kánaán, mégsem folyik a vér).

2010. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Miért csak a katonáké legyen az élvezet?Fegyvert mindenkinek!
2010. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Miért csak a katonáké legyen az élvezet?Fegyvert mindenkinek!"


Ezt azért ne...

2010. márc. 21. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki amerikai "közbiztonságot" akar, az támogassa a fegyverviselés amerikai jellegű szabályozását. Aztán majd meglátjuk, elégedettek lesznek-e.
2010. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan formában, ahogy a linkben szereplő szövegben van, én is maximálisan mellette állok. De azért egy pisztoly sem mindenható, a legjobb, ha valaki a fegyverviselés mellett ismer valamiféle küzdősportot, vagy harcművészetet is.


08:36


Vetted te a fáradtságot, hogy végigolvasd a linkelt szöveget?

2010. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!