Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi volt a 2 gépel...

Szerintetek mi volt a 2 gépel a cél?

Figyelt kérdés

Sokak szerint kém gépek, és egy szír férfi tartózkodási helyének feltérképezése, majd kivégzése végett érkeztek. Szerintem butaság. Ahhoz, hogy mobilt stb bemérjen a Moszad, nem kell 2 gép, manapság fejlett a technika. Mások szerint a zsidók készülnek valamire.


Szerintem nem, azt nem nyílvános próbarepüléssel előlegeznék meg. Szerintem valamiben megint sumákolnak, ez valamiről elakarja vonni a figyelmünket. Hiszen ki hiszi el, hogy a hadsereg sem vette észre, nem látták a radarokon stb? Kérem szépen, ne legyünk már naívak. Ezt meséljék az ovisoknak, talán elhiszik.


Mit gondoltok erről?


2010. márc. 21. 19:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Most látom, a kérdésben elírtam egy p vel. Bocsánat.
2010. márc. 21. 19:59
 2/15 anonim ***** válasza:

nem tudjuk de túl sok jót nem jelentenek


a jövőben remélem ilyen többet nem lesz

2010. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyon kíváncsi vagyok. Én úgy érzem, hazánk a végét járja. Nem hiszem el, hogy ilyenek megtörténnek. Egyszer egy idős néni azt mondta, gyermekem, eljön a 3. világháború ideje is. Érzem, itt van az idő és nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel.


Eljött az idő, amikor a jó és a rossz érezhetően kettévált, itt lesz valami. Felnőtt emberként tartok a jövőtöl. Szégyen, hogy ide jutottunk. :(

2010. márc. 21. 20:06
 4/15 A kérdező kommentje:

Az ország válságban, a nép éhezik, éhbérért rabszolgaként dolgoznak az emberek. Lehet ettől rosszabb még? Hol a határ, amikor minden pattan?


Isten legyen velünk, és legyen végre valami, ami megoldja ezt a kilátástalanságot.

2010. márc. 21. 20:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
engem nyugtalanít
2010. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha lesz 3. vh nem lesz valami nagy szerepünk benne. Hisz a honvédelmünk, katonaságunk majdnem egyenlő a nullával. Egyszerűen teljesen ki vagyunk szolgáltatva. Izraelt meg úgyse ítéli el semmi a háborús bűnök miatt, amit Gázában követtek el, Magyarországgal is miért ne tehetnék meg ugyanezt?
2010. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az hogy fosnak.Fosnak méghozzá joggal ugyanis Magyarország iránt már egy másik nagyhatalom is érdeklődik.
2010. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

A háború soha sem csak úgy jön. Az mindig benne van előtte a levegőben. A '39-ben a lengyelek is tudták, hogy valami készül, ezért már készültek a britekkel egy megelőző csapásra. Szeptember végén kellett volna megindulniuk, de ugye sajnos az már későn volt.


Ha háború készülődne, arról tudnánk.

2010. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Most erre mondjam azt, hogy köztudott, hogy a zsidó Izrael hazánk megszerzésére törekszik?!

Miért?

Azért mert a legkedvezőbb helyen, a Kárpát- medencében fekszik. Biztonságos, Isten által védett szent föld.


Nézhetnek bolondnak, de elég csak azt megnézni, milyen és mennyi kincset tartalmaz ez a terület. Az már egy másik dolog, hogy mi magyarok, a terület tulajdonosai nem élhetünk vele. Bezzeg a nagyhatalom.

2010. márc. 21. 20:35
 10/15 A kérdező kommentje:

Pont azt mondom, itt van a levegőben 20:12-es. Nem érzed?????



Nagyon sokan érezzük, és tartunk tőle. Szerintem mi ez, ha nem előjel? Pártok szállnak egymással szembe. Mindez miért történik? Azért mert az emberek mással sem kötik le magukat, csak azzal, hogy ki hova tartozik. Így máris elérték a fentiek a céljukat. Az ország részeire szakad, hiszem megoszlik a vélemény. Tökéletes alap egy polgárháborúra. Csak tekintsetek 2007-re, mit meg nem tettek?

Azt kellene látnunk, hogy mind magyarok vagyunk, fogjunk össze a hazánkért. Teljesen mindegy hogy Fidesz, Mszp vagy Jobbik. Nem ez a lényeg. Nincs hadseregünk, szétszakadt a társadalmunk. Tökéletes alanyai vagyunk egy zsidó általi támadásnak. Majd meglátjátok. Elérik a céljukat azok a mocskos szabadkőművesek.


Legyengítenek, és elfoglalnak.

2010. márc. 21. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!