Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi volt a 2 gépel...

Szerintetek mi volt a 2 gépel a cél?

Figyelt kérdés

Sokak szerint kém gépek, és egy szír férfi tartózkodási helyének feltérképezése, majd kivégzése végett érkeztek. Szerintem butaság. Ahhoz, hogy mobilt stb bemérjen a Moszad, nem kell 2 gép, manapság fejlett a technika. Mások szerint a zsidók készülnek valamire.


Szerintem nem, azt nem nyílvános próbarepüléssel előlegeznék meg. Szerintem valamiben megint sumákolnak, ez valamiről elakarja vonni a figyelmünket. Hiszen ki hiszi el, hogy a hadsereg sem vette észre, nem látták a radarokon stb? Kérem szépen, ne legyünk már naívak. Ezt meséljék az ovisoknak, talán elhiszik.


Mit gondoltok erről?


2010. márc. 21. 19:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mire ment ki a cigánygyilkolás is? Ártatlan embereket ítélnek el, mert biztos vagyok benne, hogy ez is a zsidók műve. Beállították úgy, mintha mi magyarok ölnénk őket. Ezzel elérték, hogy a cigány magyarra támad, kialakul a cigány-magyar gyűlölet. Az emberek ölik egymást a semmiért, nem látják mi áll mögötte.
2010. márc. 21. 20:43
 12/15 anonim ***** válasza:
Melyik másik nagyhatalom? Kína?
2010. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Tedd félre a parát, meg a vízionálást!


Én is érzem, h nem jó h ez megtörténhetett, az meg főleg h ezek izraeliek.Mit tudsz, kértek bocsánatot vagy vmi?


Szerintem nem jó, ha félelemben élsz! Ne a negatív dologra koncentrálj!


Hanem, h sok rendes, becsületes, szorgalmas ember van itt akik helyt állnak a munkájukban, pl orvosok, tanárok...


Gondolj a sok civil szervezetre, mozgalmakra, rengeteg van belőlük, sokan szeretik a hazájukat! Ha baj lenne talán a határon túli magyarok is mellénk állnának, vagy segítenének vhogy.


De itt nem lesz háború! Az elmúlt 100 évben rengeteg volt a veszteség mind emberi, mind gazdasági, mind erkölcsi. Inkább tűrnek a vésőkig az emberek, minthogy a bőrüket a vásárra vigyék! Háboruhoz energia, összefogás kell az sincs meg, ugyhogy nem is lesz!


Nyugodj meg! Ne hagyd h befolyásoljanak!!


Nekem a háborúval, meg a haza megvédésével az a problémám, h él itt sok, hazug korrupt és nemtörődöm ember, értük nem szivesen halnék meg egy csatában.


Szerintem mától kezdve kezdj el kutakodni jó dolgok iránt, gyűjts dolgokat, amik megerősítenek.

2010. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

térképezés.

A katonaságnál egyszerűen működik, van egy , akárhol lerakott nagy szekrény, és két mozgó referenciapont. Ez a három elég ahhoz hogy pontos koordinátákkal, zavarás nélkül rögzítség a helyeket, objektumokat.

Térképezhettek füldet, hogy tudják hogy a nyugati országrészen kívül mit érdemes még megvenni, vagy térképezhették a víz ill. olajkészletünket, ami nyilván jól jönne nekik...

2010. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mikor hatalmon voltak, az szdsz politikája volt, hogy vitet vittek ki a zsidóknak, hogy ide salogassák őket..

Jöttek is dögivel...

ami viszont felháborító, az az hogy még mindig INGYEN visszük ki nekik a vizünket.

2010. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!