Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 13 évesen lehet valaki skinhead?

13 évesen lehet valaki skinhead?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 20:41
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
79%
persze hogy lehet, ahogy már előttem is írták. ha kellően érett az a 13 éves személy, és érti akkor lehet. persze ha nem érti mi ez, akkor is lehet, csak akkor még a többi skin is utálni fogja. bár... már nagyon kevés emberke van aki igazán érti mi is ez. mert attól hogy kopaszra van nyírva a feje, meg ugy öltözik valaki mint egy skin... az nem igazi. én is az vagyok (vagy már nem is tudom hogy ki mit ért e szó alatt), és nem öltözök ugy, nem hallgatok olyan zenét, mert nem tetszik. én csak az eszmét nézem ebben a skinhead-ségben. a "kultúrát" nem, ezért sok ostoba megszól. pedig ez nem a kultúráról szól. (kultúra alatt az öltözködést, beszédstílust, zenei stílus, hétvégi ihb bulikat.... értem)
2010. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%
Igen lehet. Nem lehet elég korán kezdeni. :)
2010. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

20:48 A skinhead nem azt jelenti, hogy valaki kopasz. Attól még senki nem lesz az, hogy leborotválja a haját. Ez sok mindentől függ.


Kérdezőnek: Lehet valaki 13 évesen skinhead, csak akkor tényleg kell tudnia, hogy miért az. És ne olyan válaszra gondolj, hogy mert az jó. Hanem konkrétan kell tudnod, hogy miért vagy az. Hit, gyűlölet, stb. Kitartás!

2010. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
csak akkor ha cigany :)
2010. márc. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
persze a szkínhed az király ha eléggé utálod a cigányokat lehetsz
2010. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

én 15 vagyok és sztem úgy lehetsz skinhead ha nem csak kiabálod , h mocskos zsido , cigany meg stb. hanem érted is mi a lényeg .

javaslom nézz utána és ha több oldalt is megnéztél /lehetőleg ne sharpok irásait / és még 1-et értesz velünk akkor hajrá .

nézz utána tudd mit jelent a 14 szó , olvasd el 88 pontot .

És ne azért légy az mert az most naygon menő meg az jó ...

ne feledd : a skinhead skinhead marad , azután is miután a bakancsot már szögre akasztotta .

2010. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%

Ne akarj skinhead lenni.

Persze lehet, de ma már ez is divat lett.

És én inkább egy nemzeti érzelmű vagyok és igen, Hungarista is.

És nem kukákat borítgató állat, akik bandában mennek neki 1 szenesembernek.

Nem szeretem, ha a skinheadek azt teszik full, mint a cigók.

Szebb Jövőt!

2010. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Lehet, de még nem láthatja át az egész kultúrát. Nincsen benne a munkásosztályban, nem tudja mit jelentenek ezek az értékek.
2010. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
0%

minek akarsz skin lenni?

nem szeretnél inkább EGY NORMÁLIS,OKOS,SZERETETRE MÉLTÓ EMBER LENNI?

szerintem inkább ez.mert nem csak a cigányok fognak kerülni,de még a magyarok is.

de ha maradsz önmagad,akkor nagyon sok barátod lesz,és boldog lesz az életed!

2010. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hallgass a szívedre!Én 14 vagyok, 13 évesen kezdtem foglalkozni ezzel a dologgal. Bakancs a lábamon,(s bár 20 centis a hajam)Én így fejezem ki,hogy közétek tartozom.

Összetartást,kitartást!

2010. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!