Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ilyen hidegben mit csinálnak...

Ilyen hidegben mit csinálnak a sok migránsal?

Figyelt kérdés
Én már szinte megfagyok, 20 fog van idebent. Ottkint zuhog az eső, fúj a szél. Mi lesz velük ilyen időben? Mi lesz a sok kisbabával? Ne értsétek félre, nem örülök nekik, de anyukaként nagyon sajnálom a gyerekeket.
2015. szept. 25. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Svédországba igyekeznek, ott nyáron sincs ilyen meleg. Ők vállalták, nem volt kötelező senkinek idejönni.
2015. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, értem amit írsz. Viszont azt nem hinném hogy magukkal tudtak hozni a gyerkőcöknek vastag ruhát. Ha már letelepednek, tudnak venni vagy akár koldulni vastag ruhácskákat a gyerekeknek, és az úgy még jó is. Viszont ilyen időben kétlem, hogy túlélik a gyerekek ha csak egy nadrág és pulcsi van rajtuk. Azon nem gondolkodott még senki, hogy a gyerekeket kiemelik, míg a szülők meg nem találják a "helyüket" ?
2015. szept. 25. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén szólva... leszarom.


Van nekem is elég gondom, nem érdekel, hogy ők mit csinálnak.


Németországban úgyis olyan szinten ki lesz nyalva a seggük, hogy azt még mi is megirigyelnénk. Közben meg 10-ből 8 azt mutogatja mindenkinek, hogy elvágják a torkát (köztük nekem is, kruvára örültem neki, amikor sátrat vertek a kapumban).

2015. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Amerre járnak, rengeteg ruhát dobálnak el.

Így jártak, ha megfáznak és elviszi őket a tüdőgyulladás.

2015. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálam mindíg van esernyő ha dolgozni megyek hátha esni fog. Ők is gondolhatták volna hogy erre ilyenkor rossz idő van. És amúgy se érdekel , mást se érdekel ha én sza..á ázom.
2015. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Ő bajuk... gondolkodtak volna előre, azt is tudták már előre hogy nem fogjuk tárt karokkal várni őket, szóval ne várják, hogy majd itt a hideg, tüsszentenek kettőt aztán itt maradhat az egész banda.


Ha sietnek még odaérhetnek a németekhez, azok majd intézik őket, ha meg nem akkor így jártak.

2015. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd esetleg felöltöznek úgy mint mindenki más!
2015. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hideg, most? Mi lesz később? Hozzászoktak hogy náluk egész évben szinte nyár van. Plusz 20 fok "hideg"? Majd ha mínusz 20 fok lesz, sokan visszasírják a hazájukat. Szerintem sokan 180 fokos fordulatot vesznek majd. Azt senki nem gondolhatja komolyan, hogy több százezer embernek tudnak munkát meg lakhatást adni pár hónap alatt. Nekünk se könnyű munkát kapni, mi van azzal akinek nincs szakmája de még az ország nyelvét se beszéli.

Hallottam a finneknél már panaszkodnak a menekültek a kajára, az internetre, az unalmas városokra meg a hidegre. Pedig még csak szeptember van. Majd ha télen beáll a szokásos -30 fok...

2015. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!