Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen végzettségűek vagytok,...

Milyen végzettségűek vagytok, és ezzel melyik pártra szavaztok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 15:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok, és szerintem az LMP-re fogok szavazni.
2010. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, hogy feltűnt-e egyeseknek, hogy a kérdező nem a foglalkozást kérdezte, hanem a végzettséget. Szóval senkinek sem kell "bevallani", hogy a Tesco-ban árufeltöltő.
2010. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
Foglalkozást nem kell írni,de lehet-abból általában következik a végzettség is, meg sokatmondóbbá teszi ezt a kérdést(pl.hentes és börtönőr vagyok és a Jobbikra fogok szavazni).
2010. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Én azt értem, hogy a foglalkozásból lehet következtetni a végzettségre, de a kérdésben egyértelműen az szerepel, hogy végzettséget írjunk, akkor minek kéne következtetni?

Mondjuk foglalkozással tényleg érdekesebb, de az nem tükrözi mindig a végzettséget. Egy diplomásnak senki nem tiltja meg, hogy takarító legyen, viszont egy 8 általánost végzett nem lehet orvos :)

2010. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
56%
Igazad van,manapság egyáltalán nem biztos,hogy el tudunk helyezkedni a végzettségünknek megfelelően.
2010. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%

09:01- nek:

Én bizony tudok olyan gazdasági igazgatót( sajnos a nevét nem, úgy pár éve volt a hírekben), hogy banki gazdasági igazgatónak 8 általánosa volt. Továbbra is azt állítom, hogy az egyetemi végzettséggel az ember egy senki.Egészen addig, amíg apu/anyu nem ismer egy cégnél valakit, aki a vezetőségnél dolgozik. Lehet 86 diplomád, akkor is el leszel tanácsolva, és a hülye, végzettség nélküli, 8 általánosos lesz felvéve, neked meg azt mondják, hogy majd értesítenek(a 8 általánosost pedig utólagosan továbbképzik). Ez Magyarország. Ismeretség nélkül 0 vagy.Megcseszheted a végzettséged.

Én már vagy 20 éve dolgozom, én ezt a valóságban tapasztalom, de majd meglátják a frissen végzettek.

Természetesen a Jobbikra szavazok.

2010. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!