Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Charlie...

Mi a véleményetek Charlie Hebdo egyik legújabb munkásságáról, amin a vízbefulladt szír kisfiút figurázzák ki?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 22:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%

Jó, tehát mégegyszer.

Akkor is tiszteletreméltónak találnád, ha a te gyerekeden viccelődnének?

2015. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
69%
Hát ennyire undorító gazemberséget még nem láttam! Miért gondolják, hogy nekik minden szabad? mi van, megint nem fogy a lap? Ennek semmi köze a "szólásszabadsághoz" ez értelmetlen gennyesség, egyszerűen hánytató. Je ne suis pas Ch
2015. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj az átlag konzival, hogy sosem azon háborodik fel, ha valami rossz történik, hanem azon, ha valakik poént csinálnak belőle. Ugyanezen elv alapján járatják le a "tisztességes" szót is, ami magyar konzervatív körökben ma már azt jelenti, hogy nagy mellénnyel lopni.
2015. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%

"Az a baj az átlag konzival, hogy sosem azon háborodik fel, ha valami rossz történik, hanem azon, ha valakik poént csinálnak belőle."


Honnan veszed, hogy nem háborodtam fel?

2015. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj, hogy a kommentelők többségének f*ngja sincs, hogy mit is gúnyol ki. Nem a halott fiún viccelődik, hanem a keresztényeken és Európán és a hozzáállásukon a menekültekkel kapcsolatban.
2015. szept. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha így megy tovább, akkor legközelebb a holokausztot figurázzák ki, aztán önként börtönbe záratják magukat.
2015. szept. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
42%

"Akkor is tiszteletreméltónak találnád, ha a te gyerekeden viccelődnének?"


Látom, nem csak a Hebdo, de te is imádsz provokálni. Már válaszoltam egyszer, csak el kéne olvasni és értelmezni. Nem, ha az én gyerekemen röhögnének, ki akarnám nyírni őket. Csakhogy attól, hogy én begőzölök, mint a muszlimok, attól őket még megilleti a szabad szólás joga. Ha a merénylet után többé nem publikálnának provokatív anyagot, azzal az iszlám terrorizmus győz az európai értékek fölött, és ezért tiszteletreméltó amit tesznek. Tudom, hogy te és még sokan mások inkább az ószövetségi erkölcs szerint szerettek élni. Ha jól pofán vágnak, te is pofán akarod vágni a másikat. Pontosan így gondolkodik az iszlám is, és erre a Charlie Hebdo tökéletesen rámutat. Sajnos a mai embereknek, akiknek a krisztusi erkölcs értelmezhetetlen, újra meg újra el kell ezt magyarázni.

Ja, újfent leírnám, hogy az új grafikák gusztustalanok. Ettől függetlenül a Ch gondolatisága nem az, és ha valaki úgy gondolja, hogy az, akkor csókoljon kezet az IS meg az al-kaida vezetőinek, mert ideológiailag egy követ fúj velük.


Voltaire egyszer azt mondta, hogy egyáltalán nem értek egyet azzal, amit mondasz, de meghalnék azért, hogy legyen jogod mondani. Aki ezt a gondolatot nem osztja, kiiratkozott Európából.

2015. szept. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%

"Ha így megy tovább, akkor legközelebb a holokausztot figurázzák ki"


Látom, nagyon képben vagy. A Ch nem egyszer viccelődött a holokauszton és a holotagadók elhallgattatását a szólasszabadsággal ellentètesnek tartják. Mielőtt még bárki zsidózná a lapot, jó ha körülnéz, mert a kétpólusú világképe kap egy nagy pofont.


[link]


[link]


[link]

2015. szept. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a borítókat és kicsit nevettem.


19: Igen... háromból két borítóról határozottan tudom, hogy nem ők csinálták, hanem szélsőjobberek. Poénból.


A holokauszt a zsidókkal egyetemben még mindig szentnek és sérthetetlennek számítanak.

2015. szept. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
izlestelen, de ertheto azok utan hogy 12 embert oltek meg a muszlimok abban a szerkesztosegben. egyaltalan nem csodalkozom rajta hogy ilyet csinaltak, de nem tetszik.
2015. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!