Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik rnnyire sajnálják a...

Akik rnnyire sajnálják a Szíreket, hogy a facebookon napi több posztot kitesznek, vajon 2013 ban mennyire sajnálták?

Figyelt kérdés
Van e akkori poszt róluk? Akkor sem voltak jobb helyzetben. Szerintem ezek akkor azt se tudták van Szíria, most meg emberségeskednek leginkább álszentkedően. Vajon a magyar honfitársuknak vittek e élelmet, akik az utcán vannak?

2015. szept. 5. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Akik most szimpatizalnak ezzel az invazioval, azok fognak majd a leghandosabban sirni, amikor beut az igazi baj.
2015. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Várj ettől már csak az jobb hogy idáig ugymond csak a gazdagok jutnak el, a szegények akiket valóban nagyon kellene sajnálni ottmaradtak az országban és országon belül vándorolgatnak mert nincs pénzük eljönni idáig.Kérdem én velük mi lesz?
2015. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Azért azt ne felejtsük el, hogy a liberális kampány most van. A magyar birkák nem bégetnek pásztor nélkül.
2015. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
A menekült simogatókat is fel kéne tuszkolni egy buszra Ausztria felé. Eleve mit kell sajnálni, mikor a magyar állam minden menekültet ellát élelemmel-itallal, sőt pénzzel is, ha menekülttáborba megy, és ott várja meg regisztrációs kérelme elbírálását. Innentől az ő döntése, hogy nem kíván menekülttáborba menni, hanem a Keletinél hesszel, onnantól felőlem éhen is dögölhet, az már a saját felelőssége. Persze a libsi jótétlelkek, akik leszarják Európa jövőjét, és csak az érdekli őket, hogy nagyon f¤sza embernek érezhessék magukat, rosszabbak minden menekültnél.
2015. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
A liberók álszent szájhősök mind. Addig sajnálják meg pátyolják őket amíg nem kerül nekik semmibe. Persze a saját keresetükből azért már egyiknek se segítenének, annyira nem nagy legények :DDDD
2015. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

2013-ban még a nemzeti radikálisok imádták a szíreket és ezt posztolták.


[link]

2015. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
6: Önmagával Szíriával most sincs problémájuk. Csak ez az újfajta honfoglalás már érthető módon nem tetszik senkinek.
2015. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6-os nem vagy képbe a helyzettel, Nem Bassár el-Aszad-al van a baj. Amíg nem támogatta USA a felkelőket elenyésző sőt senki nem jött Szíriából.


Tudod ez olyan, hogy Ukránokat ki sajnálja, ott még nagyobb pusztítások vannak, csak nem mutatja a tv. Amit meg a ISIS művel az jobban felháborítja a embereket, csak odáig nem jut el senkinek, hogy mi van ha jött velük pár vallási fanatikus terrorista.

2015. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Menekültügy - kicsit másképp


Alszol a lakásodban szép nyugodtan, majd arra leszel figyelmes, hogy átmászok a kerítéseden és felfeszítem az ablakodat.

Ezután bemászok a lakásba és leülök a nappali közepén.

Megnyugtatlak, hogy nem akarok neked rosszat, csak a gazdag szomszédodhoz igyekszem, csak oda nem lehet egyszerűen a riasztó miatt bejutni.

Te csinálsz nekem egy szendvicset, mert elpanaszolom, hogy napok óta nem ettem, és eléggé ki vagyok merülve.

A szendvicset kib.szom a kukába, mert mondván szar, és üvöltve közlöm veled, hogy azonnal csinálj nekem másik kaját és többet, különben kimegyek az előszobába és felgyújtom a retekbe az egészet!

Közlöm megint veled, hogy nem akarok itt maradni, mert Te csóró vagy és leszarlak, csak ugródeszka vagy, de az viszont legyél nagyon jó.

Közben azért jó párszor a nappalid szőnyegére piszkítok.

Átjön a harmadik szomszéd, aki közli, hogy szerinte gazdagék simán befogadnának csak Te nem engedsz.

Erre megint üvöltözni kezdek veled és követelem, hogy azonnal kezd meg a fal bontását, mert én oda AKAROK menni.

Nem kérek, nem egyeztetek, hanem KÖVETELEK ÉS AKAROK.

Te próbálsz megoldást találni: a falat mégsem bonthatod ki szó nélkül, de az sem működik, hogy én ott üvöltözök és török zúzok a lakásodban.

Közben megint piszkítok és az ellátásom miatt balhézok kicsit. Párszor sértegetem a családod tagjait és téged is, hogy mennyire mocskos szemetek vagytok Ti velem.

A szomszéd is felébredt a zajra és közli, hogy ha átjutok, akkor befogad, majd felhív téged, hogy falbontás és erkély mászás kizárva, mert ezt tiltja a szabályok törvénye, amit be kell tartani.

Te megint állsz, hogy most mit kellene csinálj. A gyerekeid már rettegnek, neked eleged van az egészből. A házmester, akinek a dolga lenne az egész ügy kezelése, közben lopja a balkonládákat a virágokkal, mert éppen mindenki a Te lakásodra figyel.(a múltkori közös költség eltűnésével sem foglalkozik így most senki).

Ez az a pillanat, amikor eljutsz oda, hogy takarodjon mindenki a lakásodból ahova akar, csak el onnan!

Várod a reggelt, amikor neki kezdhetsz takarítani és megint nyugalom lesz a lakásban.

Közben a házmester már a szomszédodban van, hogy a harmadik szomszéddal megtárgyalják, semmi keresni valóm nincs nála, úgyhogy vissza juttatnak a lakásodba....

(Illyés János)

2015. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, te hányszor és hány magyar hajléktalannak vittél már élelmet?

Esetleg csak épp mostanában "jutott eszedbe", hogy ők is léteznek?


@ 5.:


Mert te ismered az összes liberót, így felelősségteljesen megteheted ezt a kijelentést róluk. Ahhhaaaa...

Másrészt meg az ÖNKÉNTESEK és az adományozók (liberálisok és nem liberálisok is) TÉNYLEG a saját pénzüket költik (és a saját szabadidejüket áldozzák fel), az elmúlt hónapokban ez már jó tízmilliós nagyságrend lehet.

2015. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!