Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Cigányok vs bevándorlók?...

Cigányok vs bevándorlók? Olyan helyen ahol vannak bevándolrók és cigányok ott hogy C. hogy viszonyulnak a bevándorlókhoz.

Figyelt kérdés
Olyan városban lakom borosdban ahol több a C. mint a magyar. A buszon hallotam hogy 2 C. beszélget a bevándorlókról. Azt mondták hogy ők ide nem engedik be őket. Addig verik őket amíg tovább nem mennek... Ha ez igaz elég háborús helyzet fog kialakulni. Máshol is így viszonyulnak hozzájuk?
2015. aug. 27. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,ismertem egy romát aki a romákat szidta...ő asszem utálja őket de nem vagyok benne biztos 3-4hónapja nem beszéltem vele
2015. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem rajongok a cigányokért, de ezért a kijelentésükért kaptak egy piros pontot.

A kérdésedre válaszolva pedig, szerintem pontosan a buszon elhangzottak szerint reagálnak a bevándorlókra. Nem nagyon tudnak más nemzetekkel együtt élni.

2015. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Félnek a cigók, nem szeretik a konkurenciát.

Egymásnak kéne ugrasztani őket, és megoldódna a probléma, nem kell itt drótkerítéssel meg határvadász alakulatokkal bohóckodni.

2015. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Én sem szeretem különösebben a cigányokat, de akárhogy nézzük 700 éve itt élnek. Ne feszegessük itt és most, mennyire volt sikeres az integrációjuk, de valahol ez az ő hazájuk is, túlnyomó többségük csak magyarul beszél. Még jól jöhetnek az iszlám térhódítás elleni harcban - amire remélem nem kerül soha sor - és tőlem is egy piros pont azoknak akik így gondolkodnak.
2015. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a szájuk nagy, de a cigányok nem mernek kiállni az arabok ellen (személyes tapasztalat).
2015. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a c-k tízszerest meg nem haladó túlerő hiányában csak 12 év alatti és 80 év feletti, magányos személyekkel szemben mernek kiállni meccselni :)
2015. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!