Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Norvégiában hogyan viszonyulna...

Norvégiában hogyan viszonyulnak a bevándorlókhoz?

Figyelt kérdés

Oszlóban pár tíz éven belül ők lesznek többségben. Még sincs annyi probléma velük mint máshol.


Mi lesz ebből Norvégiában? Ott a bevándorlók is norvégoknak tartják magukat???


Vagy hogy megy ez?


2012. aug. 20. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ott a bevándorlók norvégoknak mondják magukat és alkalmazkodnak, vagy ott is rengeteg velük a probléma?
2012. aug. 20. 20:49
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
3 nap múlva felmentik Breiviket,kijön aztán majd elintézi a problémát :/
2012. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Őőő...nem Breivik érdekelne.


Hanem hogy az ottani bevándorlók, azok norvégoknak tartják (már) magukat, vagy lázongani fognak ha valahol ők lesznek többen?

Milyen a bevándorlók viselkedése Norvégiában? pl az afrikaiak, muzulmánok stb.

2012. aug. 20. 23:18
 4/4 anonim válasza:
Hello! Én csak kis időt voltam Norvégiában de megyek vissza hamarosan (remélem). Az én tapasztalatom abszolút pozitív. Ha az ember normális és becsületesen, nyíltan áll a dolgokhoz, valamint dolgozik mint a többi norvég, csak kedvességet és támogatást kap. Viszont ha egyszer is bakizol, neked annyi, kiküldenek a tündérkertjükből.. A becsületes és szorgalmas embert megbecsülik, ennyi. :)
2012. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!