Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy menekült meddig menekült?

Egy menekült meddig menekült?

Figyelt kérdés

Nekem nincs semmi bajom a menekültekkel, olvastam és hallgattam a témával kapcsolatban mindenhonnan.

De egy menekült meddig menekült?

Mert ha mondjuk már itt van Európa területén akkor már egy olyan régióba van ahol ne menekül a háború elől.

De mégis még mindig menekült vagy meddig számít annak?



2015. aug. 16. 08:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ennek így nincs értelme, mivel nem törökökről van szó.
2015. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Művelődj: [link]
2015. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Te pedig tanuld meg a művelődj kifejezést helyesen használni! XD

Durván kevered a szezont a fazonnal.

2015. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem keverem ;) Te nem voltál tisztában azzal, hogy mi a biztonságos ország fogalma, és mi ennek a jelentősége a "menekültekkel" kapcsolatban.
2015. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert azt te mondod meg, hogy mely országokba menekülhet egy menekült?Ne röhögtess már.Miért kellene minden menekültnek Törökországba mennie?Ez az amivel nem vagyok tisztában.Te csak összefüggéstelenül kommentelgetsz.
2015. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

# 15

Látom te nem vagy tisztában a dolgokkal!

2015. aug. 18. 07:33
 17/21 anonim ***** válasza:
Mivel is?
2015. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mért kell Törökországba mennie minden menekültnek?Attól még menekültek.Nem is mehet oda mindenki.Ez teljesen abszurd.Ilyen sehol sincs.
2015. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Segítek térképpel ha ha ennyire nem tiszta!

[link]

2015. aug. 18. 16:30
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha Szíriánál maradunk: a szomszédos országok közül Irak nem biztonságos, Törökország biztosan az, tudtommal Libanon, Izrael és Jordánia is. Ha ezekbe az országokba mennek, és azok hajlandók is őket befogadni, akkor valóban menekültek. Ha ezekből az országokból továbbállnak, akkor viszont már csak simán határsértők.
2015. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!