Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az aktivisták akik a menekülte...

Az aktivisták akik a menekülteken segítenek, miért nem mutatnak hasonló odaadást az országban élő hajléktalanok iránt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van 1-2 hajléktalan, aki tehet a sorsáról, de ugyanúgy van 1-2 menekült is, aki nem azért jön Európába hogy mintapolgár legyen (sőt, bármennyire durván hangzik, akár néhány terrorista is akadhat közöttük). Szóval ez ne legyen magyarázat. Azt is tudom, hogy vannak akik segítenek a hajléktalanokon, de messze nem olyan számban és arányban megy az, mint a menekültek megsegítése. Nincs azzal baj, hogy segít az ember másokon, csak nem értem mi alapján kap prioritást egy világ másik végéről érkezett, aki talán még azt sem tudta, hogy mi az a Magyarország korábban.

2015. júl. 31. 11:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
6%

A világunkon általában minden azért történik, mert valakinek az érdeke valami.

Ezen a gondolatmeneten végigmenve ugye valakinek érdeke, hogy Európa tele legyen bevándorlókkal és neki érdeke ezt az állapotot fenntartani, azaz szüksége van ilyen lobbiszervezetekre itt és fizeti őket. Ugyanis ezek a szervezetek ellenőrizhetően nagy pénzeket kapnak amerikai stb. szervezetektől, egyéb helyekről. Persze azt nem hiszem, hogy kap belőle az aki ezt a munkát ténylegesen elvégzi, ezek szerintem csak végtelen buta irányítható emberek.


...és a kérdés másik felére is válaszolva, most úgy fest - mint látjuk -, hogy a hajléktalanokkal viszont jelenleg senkinek nem érdeke semmit sem csinálni. De pl. választásokkor majd jól jönnek mikor levest osztogatnak nekik, persze szigorúan DK-s és LMP-s sátrak alatt mert úgy finomabb.

2015. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem, hogy a hajléktalanok szavazatáért annyira hajtanának. Rendszeresen osztanak viszon ebédet a különféle egyházak segítői: Máltaiak, Krsinások. Irgalomból, nem "szavazatért"

Alább egy lista a budapesti nappali melegedőhelyekről, ahol mindig van étel és tea

[link]

2015. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, itt a show a lényeg. A felhajtás. Lesz*rják ők a menekülteket, viszont 5 perc hírnévért a saját anyjukat is megb***nák.
2015. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Tequila Sunrise


Egy szóval nem írtam, hogy a hajléktalanok szavazatáért.

2015. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%

#21 "a hajléktalanokkal viszont jelenleg senkinek nem érdeke semmit sem csinálni. De pl. választásokkor majd jól jönnek mikor levest osztogatnak nekik"

- ja, azt csak úgy hobbiból?

Mindegy. A lényeg, hogy a különféle vallások felekezete nem kampányszerűen, hanem segítésként, irgalomból tesznek az elesettekért.

2015. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!