Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért lett most ekkora ügy ez...

Miért lett most ekkora ügy ez a melegházasság?

Figyelt kérdés
Amerikában engedélyezte a Legfelsőbb Bíróság a homoszexuálisok házasságát. Ez rendben is van, de miért kell most mindent szivárványszínűre festeni? Még a FB-profilt is szivárványszínűre lehet festeni egy gombnyomással, ráadásul még az Index is befestette, pedig ők nem is amerikai hírportál? Oké, hogy eddig csak néhány államban lehetett, most meg az egész USA-ban, de akkor is, mire fel ekkora felhajtás köré?

2015. jún. 27. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%

Igen, a szivárványszínű profilok tényleg undorítóak és szánalmasak is egyben. Most látom, hogy sok egyetemi tanárom is szivárvány színűre festette a pfrofilképét... Undorító.


Főleg az a nevetséges, hogy közben özönlenek be a harmadik világbeliek a civilizációnkba, miközben mi a b***ziparádénak és a melegházasságnak örülünk...


Nekem semmi bajom nincs a melegekkel, mármint négy fal között mindenki azt csinál, amit akar. Nem azért írom ezt.. De azért mégiscsak jelzésértékű dolog ez, és jelzi, hogy a nyugati világnak lassan, de biztosan vége van. Még 50 év, és Mad Max lesz Európában, a mostani komfortos életünkre pedig úgy emlékszünk, mint valami távoli álomvilágra.

2015. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

11: Mondjuk ez is egy komoly probléma. A homoszexualitás nem a leggyorsabban szaporodó etnikumokra jellemző, hanem a leglassabban szaporodó, csökkenő létszámú fehérekre. Ez pedig egy újabb szeg a civilizációnk koporsójába.


Nem gondolom, hogy üldözni kéne őket (mint ahogy minket üldöznek a liberálisok a tolerancia nevében), de nem is kéne ennyire propagálni. Tudomásul kell venni, hogy vannak ilyenek is és kész.

2015. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

Ki üldöz téged te? Meséld már el hogyan nyilvánul meg ez? Beszólnak az internetes fórumokon? Te szegény szerencsétlen! :( Ja várj! Hát te is pont ezt csinálod csak fordítva.

Tudom hogy csak falra hányt borsó, mert az értelmezésetek szelektív, de azért leírom még egyszer. Nincsen a fehérek közt több meleg, mint bárhol máshol. Csak amíg valahol élve elégetik meg megkövezik őket a "boszorkányokkal" meg az "ördög szolgáival" együtt, addig ott kénytelenek bujkálni és hazugságban élni. Érted? Ja hogy nem is akarod érteni. Akkor mindegy....

2015. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Amikor én ezt meghallottam hogy engedélyezik a b#ziság()t Amerikában egy világ omlott össze bennem.
2015. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!