Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Láttátok az Akták különkiadását?

Láttátok az Akták különkiadását?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire hihető hogy a fiatalember hangfelvétellel lebuktatta a magyarok nyilai-t?És most meg még a bosszútól sem fél.Sztem kicsit nevetséges ami elhangzott a riportban.Az egész úgy ahogy elmesélte.Én kétlem hogy igaz lenne.
2010. febr. 27. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

elég sok megfúrható dolog van abban amit mond.


pl arról beszél, hogy egy ponton elege lett az egészből. de közben olyan felvétele van amin bevallják neki, hogy nah ők a magyarok nyilai ő meg, hogy "télleg?". szal ez a két dolog már üti egymást.

2010. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
röhejes.végigröhögtem, hogy ezt próbálják elhitetni velem.
2010. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Szerintem is elég furcsa, hogy megtette.

Ha igaz, akkor szép dolgok, meg minden...

csak kérdés, hogy az-e. Mert én tuti félnék ország-világnak nyilatkozni. Readásul arccal. Hihetőbb lenne, ha kitakartatná az arcát. Mondjuk az érintettek úgy is tudták volna, hogy Ő az...dehát akkor is.

Nem tudom, furcsa ez a történet úgy, ahogy van...


Mindenesetre, ha nem kamu, akkor szép dolog volt Tőle! :)

2010. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos nem láttam, de a leírtak alapján érdekes történet lehetett :D
2010. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Láttam. Szerintem kamu. Mármint ez a hősies lebuktatás része. Kampány időszak van, lesznek még rosszabbak is.


[Próbáltatok már felvenni beszélgetést telefonnal vagy bármivel? Autóban nem gyenge háttérzaj lenne. A hátsó ülésről meg gyakorlatilag semmit nem lehetne hallani. Ezzel szemben a felvételek olyan tiszták mintha mikrofonba mondták volna őket. Nemcsak a forgalom és az autó zaja nem hallható, de a beszélők hangereje is ugyan olyan, tehát nem fordultak el egyszer se a felvevő irányából.]

2010. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Aki azt írta hogy nem látta,annak ajánlom hogy keresse meg a neten.Érdemes.Mármint érdemes megnézni mit akarnak a jónéppel elhitetni.
2010. febr. 28. 00:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Politika fogás, tuti! De amúgy nekem nem nagyon szimpatikus Budaházy.
2010. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon fura.

Valamelyik nap volt a TV2ben, és máris máshogy mesélte el Budaházyval való találkáját.

Az Aktákban azt mondta, hogy csak a háza előtt volt.

A TV2n pedig már egy kocsiban is utazott vele.

Valahogy az egész... túlságosan meseszerű.

Meg ha mégis valódi a hanganyag, akkor miért hozzák nyilvánosságra? Főleg, hogy ez állítólag az egyik legterhelőbb bizonyíték.

Több sebből vérzik.

Arról meg ne is beszéljek, hogy a hanganyag stereo, és tudtommal mobillal nem tudsz stereot rögzíteni + a minőségével is van egy kis kivetni való.

2010. febr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy ezt is a Jobbik lejáratása miatt csinálták...Nem nagyon tudják megfogni ezt a pártot a gidók....
2010. febr. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!