Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán felkészültebb lesz,...

Orbán felkészültebb lesz, amikor legközelebb találkozik Junckerrel?

Figyelt kérdés
Nem először szégyenítette meg Orbánt. Miért nem áll bosszút?
2015. máj. 24. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell itt feltalálni a meleg vizet, miért nem ütött vissza Orbán és hasonlók. Juncker túl messzire ment, ehhez nincs joga - akkor is ezt mondanám ha Gyurcsányt (akit amúgy utálok) pofozgatná.


Annyit kellett volna mindenki számára hallhatóan Viktornak mondani: uram, ezt nem teheti, visszautasítom a viselkedését, és kikérem magamnak - és otthagyni.

2015. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Jóba vannak, de is szoktál egy barátoddal "pofoszkodni" gondolom.
2015. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Én ugyanúgy visszaadtam volna neki. Ha ő megteheti egy ország vezetőjével, akkor én is ezen az alapon.
2015. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
33%
Egyrészt Juncker "ilyen". Nem Orbán az első, akivel hasonlóan viselkedett. Másrészt az egész kicsit korábban kezdődött: Orbán nem szavazta meg Junckert...
2015. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Csak úgy mellékesen jegyzem meg, hogy Putyinnal biztos nem lett volna ilyen nagy legény ez a juncker.
2015. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Junckernek ilyen a stílusa, mindenkivel így viselkedik.Ő egyszerűen ilyen ember.
2015. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Akárhogy is, ha már a saját országától nem kapja meg ezt a pofont, legalább a felsőbb vezetőség megadja neki. Nagyon jól tette.
2015. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Orbánnak nem felkészültebbnek kell lenni, az meglenne, ha akarná. Orbánnak tisztességesnek kell lennie. De nem lesz.
2015. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt nem értem, hogy hogy a fenébe adhat bárki igazat Junckernek. Tudjátok ki ő? Hozzá képest a mi Ferink meg Viktorunk egy sz..ros ki zöldfülű kezdő.


[link]


[link]


Ez egy fogyatékos, paraszt, korrupt disznó. És EZ AZ EMBER AZ EU VEZETŐJE! Milyen idiótaság okán választották meg ezt? Kevés dologban értek egyet Orbánnal, de amikor kiállt Juncker megválasztása ellen, akkor bizony nem értettem, hogy mi a fene ez a nagy közfelháborodás. Ilyen embert ennyire felelős pozícióba? Egy fél megyényi területet nem tudott elkormányozni.

2015. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekelt volna az se, ha a pápa adja a pofont. Ami járt, az járt.
2015. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!