Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a holokauszt...

Mi a véleményetek a holokauszttagadásról?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 18:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Tessék lehet olvasgatni:


[link]

[link]

[link]

2010. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Aki pedig nem hisz az ilyen neonáci, rasszista. zsidógyűlölő, elvakult, demagóg írásoknak mint pl a Metapedia Lexikon az megtekintheti itt az Auswitzi légifotókat, melyből számtalan dátummal van ellátva:


[link]


Most ezzel kapcsolatban mindössze három kérdésem lenne:

1. A Google -t a holokauszttagadók üzemeltetik?

2. Hová tűnt a neten fellelhető összes légi felvételről a hullaégetésből származó füst. (értem én hogy a holokauszttagadók leradírozták photoshopban a több millió képről :D de...)

3. Kizárólag a holokauszttagadók töltenek fel fotókat internetre?

2010. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
36%
Én tagadom, hogy létezett volna első világháború. Tagadom, hogy létezett tatárjárás, tagadom, hogy létezett élet a földön. Tagadom, hogy politikusok megérdemlik az élethez való jogot. Ezeket nyugodtan tagadhatom, mert nem büntetnek meg érte. De azt, hogy a zsidókat, (akik kihasználják és nyomorba taszítoják a föld lakosságát, uralják a médiát és hozzák a maguknak előnyös törvényeket) a nácik megpróbálták kiirtani nem tagadom, mert akkor megbüntetnének.
2010. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tagadom a holokausztot, csak azt, hogy előtte élt volna annyi zsidó, mint amennyit kiirtottak.
2010. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Most olvastam egy aranyos sztorit, hogy a törvény szerint ha a diák nem tanulja meg a történelemből az anyagot és a tanár feltenne egy olyan kérdést, hogy hány áldozata volt a holokausztnak, de a diák nem tudná és kisebb számot mondana a valósnál, akkor elvileg a diákot lecsukhatnák három évre.
2010. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Ebből a köziránytűs cikkből egy árva kukkot sem lehet érteni, annyira zavaros a szöveg.
2010. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
64%
Nagyon sajnálok minden egyes áldozatot, akinek embertársai, felebarátai keze álltal kellett kínhalált halni. De azt azért szögezzük le, hogy a zsidóknak mindig minden jobban fáj. Más népeket is írtottak a történelem folyamán milliószámra. Érdekes, hogy ezekről a népekről sosem szoktunk megemlékezni. Egyébként is nemcsak fegyverekkel és gázkamrával lehet népet írtani.
2010. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
10%
Had útáljam már a zsidókat! Engem ugyenis rettentően átvertek.
2010. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a bibliatagadás. Vannak bizonyos kétes és hiányos dokumentumok, amelyekben leírtakat egyesek tényként állítanak be és aki ezt kétségbe meri vonni, azt megbüntetik.
2010. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
56%

20:10-essel egyetértek.

Kissé nagy dobra van verve ez az egész holokauszt téma, holott hány szervezett emberírtás volt előtte? Ott van például Amerika. Fura, hogy az indiánok köré nem kerítenek ekkora hűhót, holott ott aztán folyt a vér rendesen, és elvették mindenüket. Meg aztán oké, hogy munkatáborokat létesítettek, de nézzük már azt, hogy hány afrikait hurcoltak ki Amerikába? Azért az sem lehetett egy rózsás élet.

Valamint ha még későbbre nyúlunk vissza, akkor az egyház intézkedései felett sem hunyhatunk szemet. Keresztes háborúk, inkvizíció... Őszintén szólva én inkább örülnék, ha fejbelőnének, minthogy karóba húzva kéne haláltusát vívnom órákon keresztül(persze valójában egyik se jó, de ha már választani kéne)

Egyszóval ha Európát nézzük, nyilván egy eléggé tragikus eseménysorozat volt, de ha a világ szintjén mérjük, szerintem azért nem ez volt a legdurvább.

Mindössze az a különbség, hogy ez sokkal kézzel foghatóbb, mint a középkori, és az újvilági események. Valószínűleg egy 100-200 év múlva ennek is csökkenni fog a "hírneve", és addigra szeretett emberiségünk úgyis kitalál valami új hiper-szuper dolgot(pl egy vírust), ami felülmúlja az eddigi eseményeket az emberi halálozás arányában.

És akkor már nem is lesz annyira "szörnyű" ez a holokauszt.

Szóval, hogy mi a borzalmas esemény az relatív. Ki, mit, és hogyan éli meg. Szerintem ez dönti el.

2010. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!