Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen céllal/okból szoktál...

Milyen céllal/okból szoktál válaszolni ebben a kategóriában (politika)?

Figyelt kérdés

Főleg a rendszeresen kommentelők motivációi érdekelnek.

Ha nem titok, írjátok le azt is, mióta látogatjátok a kategóriát, ill. kort, nemet és pártpreferenciát is.

Trollkodásra, mocskolódásra, provokációra, gyűlölködésre, pártreklámokra stb. nem vagyok kíváncsi. És legyetek szívesek nem lepontozni egymást, a szabálysértő válaszokon kívül minden válasz jó.


2015. máj. 2. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Unaloműzés


Egy éve hagytam abba akkor kb 2 hónapog voltam itt majd továbbálltam, most újra visszajöttem ebbe a topikba(kb egy hete)

19F Jobbik

2015. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ConnectCare ***** válasza:
62%

Nálam is az unaloműzés. Bár kezdetben azért jártam fel, mert a jogászképzésben nulla a gyakorlat és gondoltam itt lehet kicsit gyakorolgatni, jogeseteket megoldani. Meg néha egész jó viták alakulnak ki.


24 vagyok, libertárius lennék, ha lenne nálunk ilyen párt. Így meg passz, de LMP szavazó voltam.

2015. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Vagyok annyira hülye, hogy azt hiszem meg tudod győzni 1-2 embert vagy legalább rávilágítok más nézőpontra is, mint amit ők látnak. Amúgy főleg atomerőműves meg nukleáris kérdésekre szoktam reagálni, mert sajna elég nagy a homály az országban ilyen téren, amit nem ártana kicsit enyhíteni (nukleáris fizikus a szakmám valszeg ez az oka az ezirányú devianciámnak :D) mocskos ballib vagyok úgyhogy sajna nincs párt akire szavazhatnék, talán az együtt, de még törpepártnak is alig lehet nevezni. 24/f
2015. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%
Polgárpukkasztás, trollkodás, poénkodás... Tele van a rovat csőlátásúakkal, minden párt irányába. Szeretek rávilágítani, hogy mekkora ordenáré baromságokat írogatnak. Általában nem veszik a lapot, sőt...
2015. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Jó pár év óta. Érdekelt hogy más emberek hogy látják a dolgokat, régen főleg csak olvasgattam ebben a kategóriában. Nekem az a "játékom", hogy hogyan hogyan tudok úgy válaszolni hogy az emberek maximálisan felpontozzanak, de közben a saját véleményemet írjam le. Az az elméletem hogy az emberek szimpátiája nagyrészt a kommunikáción múlik, nem pedig az érvek funkcionális elemzésén. Büszke is vagyok magamra, hogy ezt a 74%-ot úgy értem el hogy tízből kilencszer vallás meg politika témakörbe írok, amik talán a leglepontozósabb helyek.


19/F Jobbik

2015. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)


A kérdés apropója az volt, hogy a napokban többször is elgondolkodtam, vajon én mi a csudának válaszolgatok itt megint úgy karácsony óta, pedig azelőtt - a régebbi rossz tapasztalatok miatt - sokáig kerültem ezt a kategóriát...


Én mindenkit zölddel értékeltem; a százalékokból sajnos az látszik, hogy működik megint a "csak-azért-is-piros" elv, valószínűleg az "only read" üzemmódban működök között. :(


Jöhetnek még válaszok. :)

2015. máj. 2. 21:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Szeretek okoskodni, meg mindent jobban tudni másoknál.
2015. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt ki tudom fejteni a nézeteimet.

Abban nincs semmi kihívás, hogy szórakozás kategóriában megmondom melyik ez a film, zene, stb.

Ha a vallás/ezotéria rovatba megyek ott meg mindenki ugyan azt az agymosott maszlagot nyomja. Itt ha írsz valamit, akkor biztos találsz olyat aki egyetért veled, és olyat nem. Így lehet jó vitákat folytatni.


21/f/anarchista/antifasiszta/kommunistafasiszta/szadista/g***láda

2015. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki előttem nagyon jól megfogalmazta: mert vagyok olyan hülye, hogy azt hiszem, meg lehet győzni itt bárkit is :) 29/F, Jobbik
2015. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat is. :)
2015. máj. 3. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!