Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Chemtrail hívők! Ezek a képek...

Chemtrail hívők! Ezek a képek mind hamisak?

Figyelt kérdés

Az embereknek nincs jobb dolguk szerintetek mint hamisítani a képeket?


1995 előtti kondenzcsíkokat gyűjtötték össze ebben a fórumban. Mind hamisítvány ugye? :)


[link]


2015. ápr. 17. 15:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
A víz lehet légnemű szobahőmérsékleten, pl a levegő páratartalma. Vagy lecsökkentjük a légynomást és szobahőmérsékleten elforr a víz
2015. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Egyébként egyik állításom sem tudtad megcáfolni, érvek helyett a vitapartnered szidtad és még butaságokat is írtál. Most ki akkor az intelligens?
2015. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Te pedig nem válaszoltál.

Tehát:


Ha már több mint 50 éve csinálják a permetezést (aminek ugye az a célja, hogy kiírtsanak bennünket), akkor,


Miért növekszik folyamatosan a Föld népessége?

Miért egyre magasabb az átlagéletkor?

2015. ápr. 18. 11:16
 24/39 A kérdező kommentje:
Bocsánat: Nem átlagéletkor, hanem várható élettartam.
2015. ápr. 18. 11:19
 25/39 anonim ***** válasza:
Kimondta, hogy az emberiség kiírtása a cél. Ha nem vetted volna észre egyre több buta ember van, akiket könnyű manipulálni
2015. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
10%

"Egyébként egyik állításom sem tudtad megcáfolni, érvek helyett a vitapartnered szidtad


Milyen állítás? Vitapartner, nem vagy az, vitatkozni valami eldöntendő kérdésről lehet, nem agyament idióták marhaságairól.


"és még butaságokat is írtál. Most ki akkor az intelligens?""


Ja végülis nem én vagyok annyira idióta, hogy repülőket bámulok és gonosz összeesküvéseket sejtek mögöttük :-D

Nem tudom, hogy ki az intelligens, de kettőnk közül elég egyértelmű, hogy nem te...

2015. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nem az emberiség kiírtása a cél? :D Oberléd meg Gézabád ezen lovagol pedig évek óta :D:D:D MÉRGEZNEK BENNÜNKET, IRTANAK BENNÜNKET :D
2015. ápr. 18. 12:51
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem csak egy irányzat van. Olyanok vagyunk mint a kereszténység, van egy alapdolog amiben megegyezünk, de a többiben külön utakat járunk
2015. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Micsoda hiteles híroldal :D
2015. ápr. 18. 18:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!