Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy hogyan indítsuk...

Rájöttem, hogy hogyan indítsuk be a magyar gazdaságot! Mit szólsz?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a youtube fizet a felhasználóinak, ha azok kellően népszerűek. Nem tudom, hogy működik ez, gondolom a reklámoktól, feliratkozók számától, nézettségtől függ hogy mennyit fizet. Régebben olvastam, azt hiszem az indexen, hogy valamelyik youtubos 1 év alatt több millió forintnyi pénzt zsebelt be a videóival.

Arra gondoltam, hogy a magyar internethasználók mind csinálnak youtube csatornát, ahová feltöltik a saját készítésű videóikat, és közös megegyezés alapján az internetezők feliratkoznak egymás csatornáira, illetve megnézzük egymás videóit. Így hatalmas nézettségre teszünk szert mindannyian, a youtube pedig fizet nekünk. Végre lesz egy kis plusz pénze az embereknek, az országnak, tudunk költekezni és beindul a gazdaság. Zseniális!


2015. ápr. 13. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! :D
2015. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TamásTóth ***** válasza:
100%

Zseni vagy azt kell mondjam. Téged várt, már a nép évek óta.


A kérdezőt gazdasági miniszternek/miniszterelnöknek!!


Skandáljuk együtt: M.O jobban teljesít!

2015. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg zseniális ötlet!


Csak kérdéses, hogy így bekerülhetne-e ez a sok ember a youtube partnerprogramjába.


[link]

2015. ápr. 13. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Szeerintem ezt nem gondoltad végig. Ha egyre több felhasználó lesz, egyre több videó, akkor relatíve kevesebb lesz a nézettség. A tortát egyre több szeletre vágod, de attól még a torta nem nő.

2015. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
majd a gyerekek és az öregek nézik a csatornákat, így magyarország népessége növekedni fog
2015. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még több gémpléj,vlog,kérdezz-felelek videó a nokedliktől juhéjj444444!4444
2015. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd. :D
2015. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden videót megnézne legalább pár százezer ember, és máris szép kis summa ütné az emberek és az ország markát.
2015. ápr. 13. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de ha ötmillióan felraknak egy egyperces videót, azt 3472 nap alatt lehet végignézni. Ha folyamatosan megy.:D
2015. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!