Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi volt az üvegcsöves vallatás...

Mi volt az üvegcsöves vallatás? A Terror Házában csinálták állitolag.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 20:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem az is kiváló kínzási vallatási módszer lehetne, hogy ha nem árulod el, amire kíváncsiak, minden nap ugyanazt az ételt kapod. És nem kell, hogy kenyér és víz legyen, akár a kedvenc kajádat is adhatnák. Pár nap után kellemetlen lenne, pszichésen elkezdenél kikészülni, és ugye az egészségi állapotod is romlana a vitaminhiánytól. Ilyet csináltak már?
2020. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 peca1000 ***** válasza:
82%
A lankadt p@csébe húztak egy vékony üvegcsövet, majd egy nő elkezdett vetkőzni, és ahogy kezdett felállni a delikvens farka, elpattant benne az üvegcső. Van egy ilyen filmjelenet is.
2021. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#22


Szerintem a kommunizmusban a nőt kihagyták a dologból

Egyszerűen rácsaptak egyet a micsodájára

2022. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Meg aztán a kínzókamrában nem biztos feláll a bré.

Akármilyen bombázót is vetkőztetnek de sanszos, hogy inkább csak egy szőrős lábú cigányasszonyt tudtak volna erre rábeszélni

2022. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Miért lett így lepontozva a 21-esem? Talán hülyeségnek hangzik? Csak bele kell gondolni, és rájövünk, hogy alapjában véve hatásos kínzás. Olyanról is hallottam már, hogy valakit halálra etettek a kedvenc kajájával.

Meg például olyan vallatási mód is létezik, hogy a szobában, ahova a delikvenst bezárják, naphosszat ugyanazt a zeneszámot nyomatják. Így a kedvenc zenédet is megutálnád egy örök életre.

2022. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25


Azért elég sokáig kell mindennap ugyanazt enni, hogy valaki kikészüljön tőle


Ennél vannak hatásosabb módszerek is

Lehet hogy ennek szól a lepontozás, de nem én voltam

2022. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26: A monotonitás bármilyen formája egy idő után kikészíti az embert. Nem véletlenül szokott például az is megesni, hogy börtönökben életfogytosok, akik a büntetésüket magánzárkában töltik, öngyilkosok lesznek.
2022. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én olyat is hallottam, hogy a fenékbe duktak üvegcsövet. Az csak szóbeszéd volt?
2022. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!