Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem mernek 3 vagy több...

Miért nem mernek 3 vagy több gyereket vállalni a magyarok? És a cigány miért igen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 18:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
83%
A cigányok tökéletesen beilleszkednének egy harmadik világ beli ország társadalmába, itt viszont kirínak elég durván! Egyébként azért mert kap érte segélyt. Magyar is kap, csak a magyar inkább tisztességesen próbál boldogulni. (A magyar számrazású bűnöző számomra cigány)
2010. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom szoc.pol. törlés /már törölték, szerencsére/, GYED törlés, főállású anyaság törlés, családtámogatás alapja az adójóváírás legyen. Az adókat pedig csökkentsék, hogy azok vállaljanak gyereket, akik el is tudják tartani. Semmi közöm a százezernyi cigány purdéhoz, tartsák el magukat.

Nekem a szüleim, nagyszüleim mind elég sokan voltak testvérek, mindenféle támogatás nélkül tisztességesen felnevelkedtek, tisztességes emberekké váltak, nem kell a támogatásosdi játék.

2010. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

így van a cigányokat a Magyarok tartják el még ha börtönbe is vannak akkor is

potyogtatják a kölykeiket aztán várják a segélyt

lelaknak mindent

büdösek undorítóak


takarodjanak a jó k anyjukba!

2010. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Én speciel azért mert sokat tanultan,szeretem a munkám,jól is csinálom,de 3 gyerek mellett ezt a munkakört ahogy van el is felejthetem.És még a meglévő 2 gyerekem is néha az őrületbe kerget a dolgaival,egy 3.-at csak erős nyugtatók mellett tudnék elképzelni.:))

Másrészt tudom mi a nagy család,3 tesóm van,tudom,hogy egy többgyermekes családban mi hiányzik egy gyereknek.És elsősorban nem az anyagi feltételekre gondolok.

Nem mindíg móka 4 gyereket nevelni,hiába szorgalmazná ezt az "államérdek".Gondoljatok bele,4 lázas beteg gyerek,vagy 4 kamasz ....

Anyukám nagyon gyorsan megöregedett,pedig csak minket nevelt,az anyaság volt a munkája.Hát én nem kívánom az ő sorsát.

2010. febr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
22:43-as, te pont a GYED-et törölnéd el?? Gondolkozz már, pont azt a juttatást, ami csak munkaviszony után jár?
2010. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:43nak.

Azért a nagyszüleink korával ne példálodzunk, nem igazán hasonlít a kettő.

2010. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Talán mert ősidők óta a cigányoknál a minél több utód a divat.Be is jön,lassan többen vannak már mint a fehérek!

Az okos ember annyi gyereket csinál amennyit akar,a hülye meg amennyit tud!De itt azért vegyes a kép!!!!

A segély!Tudatlan aki ebben a témában vitázik hogy melyik kap többet!Persze hogy a cigó,nem is kevéssel!!!

2010. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
mert a magyar nem kap hozzá semmilyen segítséget, sőt, az ő szájából veszik ki a kenyeret, hogy a cigánynak adják...
2010. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
a magyaroknak hatalmas igényei vannak? igaz is...minek etetni,fürdetni,taníttatni azt a gyereket... a cigány gyerek is felnő a putriban, az már mindegy, hogy mi lesz belőle...az én hatalmas igényem, hogy igenis legyen egy normális életszínvonala a gyermekemnek, mert én szeretetből fogok szülni, nem üzletből...
2010. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mi a természetes? A természetes az, ha egy nőnek legalább négy-öt gyereke van és az elsőt már tizenhat évesen megszüli. Ez kell a fajfenntartáshoz. Illetve az kellett a múltban. A jelen korban az orvostudomány fejlődése miatt már erre nem lenne szükség. Ezen kívül a nők nem akarnak alárendelt szerepet játszani a társadalomban, ezért nem is vállalnak sok gyereket. Ezeknek a nőknek van életcéljuk. Ellenben a szegény nőknek (cigányok, éhező afrikaiak, kínaiak) abban teljesedik ki az életük, hogy gyereket csinálnak. Erre legalább büszkék lehetnek. Lehet, hogy a gyereküket nem nevelik a cigányok, de hogy nagyon büszkék rájuk, ahhoz kétség sem férhet. A helyzetet egy módon lehet megoldani, rá kell venni a cigány nőket, hogy gyerekcsinálás helyett inkább tanuljanak. Ha megvonják tőlük a segélyt az csak ront a helyzeten, ráadásul enni is kell valamit. Ergo nőne a megélhetési bűnözés, ami még tovább rontana a helyzeten.
2010. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!