Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van ma Magyarországon olyan...

Van ma Magyarországon olyan online média ami nem részrehajló?

Figyelt kérdés
ha tudtok ilyet igazán megoszthatnátok, mert én csak végleteket találok.
2015. febr. 17. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen, ugyanis pénzből él mind
2015. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor kérdezzem másképp, ti mit olvastok? miből tájékozódtok?
2015. febr. 17. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs, fölösleges is keresni. Az a fontos, hogy képes legyél szelektálni a haszontalan/fölösleges információt, onnantól kezdve pedig szinte mindegy, hogy honnan informálódsz. Én nem szoktam gyakran olvasni, de ha igen, általában google-be írom be ami érdekel, s az első 1-2 oldalon levő találatokból ollózom össze az igazságot. Ezen kívül az indexről, vagy az origóról olvasok, ha tényleg abszolút nincs más elfoglaltságom. Ezek is elfogult oldalak, azonban a propagandából jóval könnyebb kihámozni a hasznos információt, mint pl. Kurucinfóról (És most itt elnézést kérek azoktól, akik KI-t olvasnak, személyes véleményem fejtettem ki)
2015. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a részrehajlás a lényeg, hanem annak mértéke. Ezt pedig több médiaelem meghallgatásával, azok mondandójának összevetésével, a valóság törvényeinek ismeretével és az ezzel történő összevetéssel elég jól meg lehet állapítani. Eleinte nehéz, kell hozzá általános ismeretek rendszere, de jól bele lehet jönni.

Magyarországon nem az a legfőbb probléma, hogy valamiről hazudnak, hanem az, hogy a világ és Magyarország történéseiből egy csomóról be se számolnak. Akkor döbben erre rá az ember, ha külföldi adást is néz. És csodálkozik, jé mennyi minden történt. Hogy mi hogyan igaz belőle, csak ez után jön.

2015. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!