Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Cigányoknak külön ország? Hol...

Cigányoknak külön ország? Hol lenne ideális?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 20:58
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
24%

mért kell állandóan gyűlölködni?

egyáltalán nem kéne általánosítani.is .sajnos vannak akik tényleg bűnözésből élnek és emiatt lenézik a többi romát is.pedig tényleg vannak tisztességes romák is.

nézzetek körül mintha a magyarok olyan tökéletesek lennének....

2010. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
76%
A helyesírásodon neked is látszik, hogy cigány vagy. Le sem tagadhatnád. És parasztozhatsz nyugodtan, tudod nekünk nem sértő. A parasztok ugyanis BECSÜLETESEN DOLGOZNAK!
2010. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
65%
21:27-nek szólt.
2010. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
84%
Mire ez a nagy lepontozás, ennyien szeretik az emberszabásúakat? XD
2010. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem tetszik h ilyenek a "parasztok", akkor húzzál el innen:D

Amúgy meg akivel annyira jót tett egy cigány család....

Nm kell velük szimpatizálni? én nem szólnák hozzájuk,de hát jönnek ők maguktól, lopnak, csalnak, rabolnak....

2010. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
53%

Aki a "gyűlölködés" ellen van nyílvánvalóan vagy cigány, vagy hülye, vagy csak szimplán gyenge jellemű, önbizalomhiányos söpredék. Egyszerűen nem tudom felfogni mi miért tartozunk a cigányoknak bármivel is, amelett hogy folyamatosan terrorizálják a fehéreket(nem csak Magyarországon) és még mi fizetünk nekik, egyesek még védik is őket. Pofám leszakad. Egyébként a rendes cigányokat nem fenyegeti semmiféle veszély, pl a segélyrendszer se érintené őket annyira(akárcsak a tisztességesen dolgozó magyarokat), mint a nemdolgozó, koszos, bünöző cigányokat(elenyésző számú magyarokat).


Egyébként ő a kedvenc antifasisztám, akire minden antifa felnézhet: http://www.youtube.com/watch?v=G1ECtQImPEA

Süt róla hogy gyerekkorában szétverték a cigányok és így próbál benyalni(higgyétek el működik, kipróbáltam már én is a nyalizást kis gyerekkoromban).

2010. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
29%
21:27: Bizonyítsd! XD
2010. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
90%

Egy olyan országba, ahol a lopásért kézlevágás jár, a gyilkosságért meg nyilvános megkövezés, mert én emberbarát vagyok.

A holdra neeee, azt tartsuk tisztán.

2010. febr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
77%
Mit szóltok a naphoz?:D
2010. febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
59%
Lakatlan szigetre. Legfeljebb miután "kultúrájuknak" megfelelően kivágták az összes kókuszpálmát megeszik egymást.
2010. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!