Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán csak egy báb, vagy tőle...

Orbán csak egy báb, vagy tőle jönnek ezek a "szuper" ötletek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Báb, de inkább csak szóvivő, neki, mint az általunk megválasztott miniszterelnökünknek kell meggyőzni minket arról, hogy milyen jó az nekünk, hogy nagykanállal ehetjük a sz6rt.
2015. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Lázár, Rogán, a CBA tulajdonosai, Nyerges Zsolt, és hasonló oligarcháktól jönnek az ötletek, Orbán csak végrehajt.
2015. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb hülyeseg meg tolvajlás az ő agyának a szüleménye. Szerintem a dokik átállították valami más gyógyszerre.
2015. febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bepi13 ***** válasza:
50%
Egyszer azt hallom, hogy egy báb, máskor azt, hogy egy diktátor. az igazság az, hogy egy kiváló államférfi, aki az országot nagyszerűen vezeti, s igyekszik abból a megsemmisült állapotból, amiben Gyurcsányék az országot átadták, azt ismét felépíteni. Mialatt egész Europában egyre rosszabb a gazdaság, Magyarország fejlődik. Az IMF-t kitették végre az országból, csökken az államadósság, csökken a munkanélküliség, nincs infláció, gyünyörűen rendbehozták Budapestet, s sok más várost. Fejlesztik a közlekedést stb. Mindent nem tudnak 4 év alatt megcsinálni. Úgy, hogy az ötelteik nagyon jónak bizonyulnak, szemben az elődeikéivel.
2015. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 librikus ***** válasza:
Bár csináltak Orbánék egy csomó szamárságot, de az elődeikhez viszonyítva százszorta jobbak!
2015. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bepi13 ***** válasza:
24%
Csomó szamárságot, azt azértr nem monanám. Lehet, hogy követtek el hibákat, szerintem főleg a kommunikáció területén, de ahhoz képest, hogy Nyugat-Europában a kormányok milyen szörnyú hibákat követtek és követnek folyamatosan el, milyen korruptak, ahhoz képest Orbánék kiválók. Egyértelmú, hogy az ország javát akarják, s így az esetleges hibákat meg lehet bocsátani. Az a körülmény pl., hogy az energia tern megpróbálják Mo-t függetleníteni, mutatja, hogy mennyire előrelátók, milyen jó koncepció szerint dolgoznak. Persze ez az USA-nak nem teszik, de nem baj.Szőval én nagyon elégedett vagyok velük.
2015. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egyértelmú, hogy az ország javát akarják"


Idióta.

2015. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 axxl válasza:
BÁB. Azok érdekeit prédikáléják akik pénzelték a hatalomra jutásukat.
2015. febr. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!