Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezzel egyetértetek?

Ezzel egyetértetek?

Figyelt kérdés

Kárpát-medencéről szoló olvasmány:


www tudnodkell.info/karpat-medence-a-foldi-paradicsomkert-i-kotelezo-olvasmany/


2015. jan. 19. 17:38
 1/7 A kérdező kommentje:
2015. jan. 19. 17:39
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

"“Hallotak-e arról, hogy tudós emberek mit mondanak? Hogy nagy bajok jönnek, hallják-e úgy a rádióban, televízióban, hogy gazdasági válság van, hogy a pénz értéke egyre kevesebb,hogy csökken a bux index,hogy az aranynak megy felfelé az ára…

És kérdézem: tessék már mondani, ki mennyi aranyat evett életében?

Ki mennyi értékpapírt fogyasztott? Mi kell az élethez…?

Föld, Víz, Levegő, Napfény. Ez a négy!"


Csak ennyit olvastam el belőle de már zsibbad az agyam... Miért kell azt tanítani hogy a pénz nem ér sz..rt sem? Több millió földművest akarunk felnevelni vagy mi? A gyerekek is tudják, hogy milyen szerepe van a pénznek, nem hülyék..

2015. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem arról szól...
2015. jan. 19. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

"Mátraderecske mellett a Lahócza hegy 250 millió tonna aranyércet rejt."


:D:D:D


Amellett hogy örülnünk kell a folyókban víz van és a lábunk alatt Föld (sggünkön meg lyuk) van 250 millió (!!!) tonna aranyunk is.


Nem vették vissza valamelyik vilaghelyzete.blogos szerkesztőt miután kijött az elmegyógyintézetből? _Vagy mi ez az agymenés?

2015. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kibírtam a Noé bárkája részig. Büszke vagyok magamra.
2015. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Miért egy szívsebész próbálkozik erőforrás-elemzéssel? Nagyjából olyan is lett, populista gagyi. Az alapgondolat persze rendben van, hiszen valóban elég korrekt klimatikus viszonyok és természeti kincsek vannak, de azért kicsit túltolja a cikk ezt a vonalat. Ennyire mondogatni, hogy MINDEN itt a LEGJOBB egy hatalmas baromság, hiszen vannak ötvenszer akkora vízhozamú folyók, mint a Duna, többször akkora napsütéses órával rendelkező régiók, és a biodiverzitás is csak a töredéke egy átlagos DK-ázsiai vagy D-Amerikai országénak.

Emellett, mint láttuk számos civilizáció összeomlásának példáján: a legfontosabb, hogy maga a társadalom hogyan gazdálkodik az adott erőforrásokkal, és miként rendezi önmagát. Itt ez nem sikerül túl jól, tehát élhetnénk a paradicsomban, ha korrupt, álszent vezetők fölöznék le az összes ebből fakadó hasznot.

2015. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Durva. Én még majdnem el is hittem.
2015. jan. 19. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!