Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy amíg...

Miért érzem azt, hogy amíg egy cigány kisbabát ajnároznak, körbenyalnak, addig egy határon túli, tájszólásos 10 éves kisfiút porig aláznak?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez komolyan vicces? Megkérdeztétek a kis srácot, hogy mi a véleménye a rajongói oldaláról?

Az én értékrendemmel van baj, hogy egyzserűen képtelen vagyok ezt ép ésszel felfogni?


Elkezdem undorodni a saját fajtámtól, a magyartól!


2015. jan. 7. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Kit aláztak porig?
2015. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
60%
A kisbabákat mindenki szereti, szèp hogy a cigányozás már ilyen picit is èrint.. a 10 èveseket általában már viselkedèsük is besorol valahova, nem csak az hogy milyen tájszòlásuk van. Szerintem aranyosak a 10 èvesek is. Mièrt mi törtènt ?
2015. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Kik ajnároznak a cigány kisbabákat? Én pont az ellenkezőjét látom.. Pont tegnap volt fenn egy hír egy 2-3 éves cigánygyerekről akit elrabolt az apja, hát nem semmi milyen gonosz kommentek voltak alatta. Persze a karatés kisgyerekkel is g..cik az emberek.


Az internet ilyen, név nélkül mindenki gonoszkodik.

2015. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Én nem ajnározok sem cigány, sem magyar kisbabákat, sőt más kisbabákat sem, és 10 éves kisfiúkat sem alázok. De sajnos az emberek, nem csak a magyarok, általában nem ilyenek. Akin lehet fogást találni, azt bántják, akár gyerek, akár nő, akár fogyatékos, akár bármi. De nem csak a magyar ilyen. Nézz körül a világban... pusztítják a környezetet, egymást gyilkolják az emberek, nőket, gyerekeket erőszakolnak, lopnak, csalnak, hazudnak, kiirtanak komplett állatfajokat, pazarolnak, perverzkednek... a végtelenségig lehetne sorolni az emberi faj alapvető undorító defektusait. Tisztelet a kivételnek, természetesen, de sajnos ők vannak kevesen.
2015. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!