Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket nem taszít, hogy most...

Titeket nem taszít, hogy most már az RTL klub híradója is csak politikáról szól?

Figyelt kérdés
Engem nagyon, azóta, amióta 40 percig erről van benne szó, nem is nézem. Amúgysem vagyok politika fun, de ez, azért túlzás sztm...

#klub #RTL #híradója
2014. nov. 27. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, mennyivel jobb volt, amikor "kisfóka született a győri állatkertben" és "árokba hajtott egy személygépjármű Pilipócsfarkán" típusú fontos hírek mentek benne.
2014. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már 10 éve úgy hívtuk a híradót hogy "rémhír-adó". Normális ember nem ennyiből fog tájékozódni.
2014. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van aki épp az ellentétjén van felháborodva, vagyis hogy a híradóba minek bulvárhír. Egyébként pedig a nézők akarnak sok ilyen állatról szóló hírt látni, a neten láttam egy olyan videót amiben az RTL-nél dolgozók mesélnek hogy régen egy ideig eltüntek az állatos hírek majd azért tették vissza mert a nézők akarták.
2014. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj istenem!!!! mindenki itt sír! hogy milyen sz@r minden, de senki nem képes összefogni, amíg böszme a nép addig ez van magyarországra ez való :D
2014. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!