Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy az...

Ti is észrevettétek, hogy az elmúlt pár hónapban iszonyatosan drága lett minden?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre,hogy az elmúlt pár hónapban annyira megdrágult minden hogy az nem igaz! Mitől van ez? A télre előreláthatólag se kabátom se cipőm nem lesz ha ez így folytatódik.. :(
2014. nov. 24. 16:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy lett drága, ma is 5ezerért vásároltam.
2014. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem vettem észre különösebb drágulást.
2014. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem drágább.

Figyelni kell az akciókat.


Most pénteken volt black fiday például,hatalmas leárazásokkal.

2014. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Tudnál mondani konkrét példákat? Én nem vettem észre hogy az utóbbi hónapokban "iszonyatosan drága" lett minden.
2014. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát most ami így hirtelen eszembe jut,hogy pl ebédelni akartam egy gyorsétteremben ( ez amúgy ritka) és 800 forint volt egy darab hamburger, vagy egy kabát 20ezer felett van még a kínaiba is. Ezekre gondolok meg az egész családunk iszonyat rosszul él.
2014. nov. 24. 17:20
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Többet kéne dolgozni.
2014. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarok szemét lenni, de ha "se kabátod se cipőd nem lesz ha így folytatódik" akkor nem gyorséttermekben kéne kajálnod.. Ne az ilyen szemét kajákat vedd figyelembe. A kenyér, a sajt, a tej vagy a felvágottak ára nem nőtt komolyabban.


Az meg nem tudom milyen kínai ahol 20.000 forint egy kabát, ennyiért márkás kabátot kapsz egy plázában vagy outletben.

2014. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Egy kínai kabát akkor lehet 20 ezer ha ki megy érte Kínába. Én se vagyok gazdag viszont nem is jut eszembe meki-ben enni. 800 ból- veszek fél kiló marhát és ki jön belőle 4 pogácsa (szoktam is csinálni).
2014. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

folyamtosan drágul minden nem csak az utobbi pár hétben honapban csak most vetted észre h joval drágábbak a dolgok mint 1-2 éve. Mióta élek (1989) megállás nélkül romalak az árak.

Megnézem én hol veszel plázában 20 ért kabátot XDDDD

Westendbe 2 éve 70 ért vettem.

A politikától attól hogy nagy szar a gazdasáb csak adóemelés van és gyengül a forint. A hiányt pótólni kell valamiből.

2014. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak,aki értelmesen válaszolt egyébként nem értem miért azon kell hőbörögni hogy két napja enni akartam egy nyamvadt hamburgert amikor évi egyszer fordul elő főleg,hogy szép kártyáról volt és másra nem lehet ez használni csak ilyen kaja rendelésekre és köszi,aki azt mondja többet kéne dolgozni csak apámnak két munkája van dolgozik napközben utána megy este szóval ennyit erről és nézzetek már körül hogy mennyibe kerül egy kabát légyszíves és utána írkáljatok baromságokat.
2014. nov. 24. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!