Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Külföldi lapokat lehet itthon...

Külföldi lapokat lehet itthon venni újságosárusnál, vagy inkább csak rendelni lehet őket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyesmi úgynevezett szamizdat, azaz tiltott irománynak minősül.
2014. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pesten komolyabb hotelekben/újságárusoknál vannak külföldi lapok. A Mammut-ban van egy újságárus, ott mindig voltak német, orosz, angol és amerikai lapok. Nem tudom, hogy működik-e még, nem lakok már Pesten.
2014. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A. Nyugati palyaudvarnal is arultak. Most, hogy a neten minden elerheto, nem tudom rendelnek-e.
2014. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan én még egy, szlovén határ közeli kisváros Sparjában is tudtam venni öregapámnak valami egy-két nappal korábbi német újságot (talán Bild volt, nem emlékszem). Szóval nagyobb városban gondolom még komolyabb a kínálat. Szakfolyóiratokat viszont csak rendelni lehet.
2014. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!