Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az illuminátusról?

Figyelt kérdés

#illuminátus #vélemény stb...
2014. nov. 11. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem léteznek.
2014. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Bankárok akik ha úgy vesszük nyíltan pénzelnek mindenkit akár khadafit akár a nácikat ha az érdek úgy kívánja.

Új világrendet akarnak amit eredetileg a népszövetség mai nevének ensz ként ismerhetünk. Tevékenységüket aktívan a 19 században kezdték amikor is megdöntötték a királyságokat és helyükre saját magukat bankárokat ültettek. Majd ezt nyomatékosítva jött az első világháború. A királyságok meggyengültek sorra törtek ki világszerte forradalmak. Utána a második ahol eladósították európát. Manapság pedig kínát mint az álmukat ugye Marksz volt a megálmodója megvalósítsák. Vagy ahogy Bush modta az ensz alapítóinak igazi célját ahol az írott és nem dzsungel törvények uralkodnak.


A jövőbeli tervek közt az szerepel hogy megszűnik az egyén megszűnik a magántulajdon az egyén szabadsága csak állami engedéllyel lehet gyereke valakinek viszont a család nem létezik. A vallást vagy megtartják mint egy afféle hitet a jobbra vagy eltörlik mint ahogy marksz féle kommunizmusban megálmodták. Minden fennálló kormányzat megdöntése


2. A magántulajdon eltörlése


3. Az öröklés megszüntetése


4. A patriotizmus felszámolása


5. A vallás megszüntetése


6. A házasság eltörlése


7. Egy világkormány létrehozása

2014. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy létezik ilyen háttérhatalom, vagy nevezzük aminek akarjuk. Nyilván vannak érdekszférák, erős lobbik, sok politika és pénz. Sőt, egyes tengelyeknek (pl. nyugati demokráciák) közösek az érdekeik. Ez nem azért van, mert bábok, hanem mert közösek az érdekeik.
2014. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokakat megtéveszt ez a név. Nyílván nem létezik olyan hogy összejönnek hümmögni bár elképzelhető viszont nagyon is egy felé centralizálódik a pénz. A nagy bankok mind kapcsolatban állnak a legnagyobb vállalatokkal. A legnagyobb bankok pedig még a kormányoknak is adnak kölcsön. A kormányok pedig kölcsön és nagy cégek nélkül nem működnének. Vagyis összejátszanak. Tehát közvetett vagy közvetlen módon a kormány a bankok kezében van az összes nagy céggel és alkalmazottal.

Ezeket a bankárokat és tőzsdéseket nevezhetjük illuminátinak vagy akárminek.

2014. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fed, Bilderberg, Triaterális, Skull and bones.
2014. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. nov. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már rég becsippeltek minket, csak ezek annyira titkosak, hogy mi ÉSZRE SEM VETTÜK!!!

Ilyenek ezek az Illuminátik! De én inkább nem is gondolok ilyenre, mert a csipp megérzi a hormonális változásaimat és egyből lejelent engem a központban, hogy hormonizálva forradalmaskodok!!!

2014. nov. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo itt nem ezen van a hangsuly.De ha te ilyen okos es mindent tudo vagy magyarazd el nekunk egyszeru embereknek.
2014. nov. 12. 09:22
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9


A kérdés ez volt: "Kinek mi a véleménye az illuminátusról?"


Nekem pedig az amit válaszoltam. Mi a probléma?

2014. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!