Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a természet...

Szerintetek ha a természet politikus lenne milyen nézeteket vallana?

Figyelt kérdés
szerintem mindenképpen militarista, és jobb oldali lenne, továbbá törekedne a megújuló energiaforrások kihasználására és a tudatos fogyasztásra. szerinted ?

2014. nov. 3. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Darwinista.
2014. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha a mesebeli természetet vesszük, akkor idealista és igazságos

ha a valódit akkor kegyetlen és szociopata

2014. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ozmium42 ***** válasza:
Opportunista.
2014. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utolsó: miért? szerintem pont hogy radikális lenne
2014. nov. 3. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:
milicista
2014. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
LMP-s lenne. Vagy más zöld párti. Élni, és élni hagyni alapon.
2014. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ozmium42 ***** válasza:

Jobban belegondolva, mit értünk természet alatt? Én ösztönösen az élővilágra gondoltam, ezzel kapcsolatban fenntartom, hogy opportunista lenne.


"elvtelen, a pillanatnyi előnyökért a fontosabb célokat eláruló, a mindenkori helyzethez alkalmazkodó, kiegyezésre hajló"


Az evolúció így működik. A környezet változik, az élővilág megtalálja a réseket, amiken beszivárog, egyébként meg jól el van magának.


Ha természet alatt a fizikai világot értjük, az nehezebb kérdés, nehezen tudom úgy elképzelni, hogy nem olyasvalami, ami eleve mindent magába foglal, hanem rajta kívülálló személyekkel vitatkozik. Talán azt mondanám, hogy szélsőséges, mert nem lenne képes tisztelni ellentmondó nézeteket, és le akarna szabályozni mindent, totális egyeduralomra törne.

2014. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ökologista lenne. Nem nehéz kitalálni, hogy miért.
2014. nov. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anarchista! Minden neki nem tetsző dolgot maga intéz el. Van még kérdés?
2014. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jobboldali lenne, időnként náci fasiszta, mert az állatoknál néha kimarják a gyengébbet annak ellenére is, hogy van elegendő élettér és táplálék mindannyiuknak.
2014. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!