Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Filozófiai kérdés

Mit gondoltok? Filozófiai kérdés

Figyelt kérdés

Totál filozofikus kérdés... kicsit elrugaszkodva szerintetek ha akármit meglehetne változtatni a világban mit csinálnátok másképp? Milyennek képzelitek a paradicsomot?

Például: eltörölni a bankokat és felszámolni a szegénységet. Eltörölni az államokat, vagy épp visszaadni a függetlenségüket.



2014. nov. 1. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megtiltanam az embereknek hogy hazudjanak es ha hazudnak meghalnak belejuk lenne epitve mert nem igaz hogy mit kepesek hazudni es atvagni emberek miljardjait es ha valaki tudja az igazsagot az vagy bekussol vagy pedig elmondja a velemenyet hulyenek nezik a primitivek es nem fogkapni seholse munkat bar ez a jo a vilagban hogy erdekes
2014. nov. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyes mivan,ha én azért hazudok,mert segíteni szeretnék másnak?Vagy ha csak egy kicsi ferdítést is mondok?


Na én például a rosszindulatot törölném el.Meg a korrupciót,ha valaki a 2 közül valamelyiket csinálja akkor először fegyelmezés,másodszor pénzbírság vagy börtön,utána jön az átnevelőtábor azután meg a halál...


Most jut eszembe...Az állandó lopást is elítélem...náluk is ugyanez lenne a helyzet.Khm kevés barnabőrű lenne az országban...


Tudom kicsit szigorúnak tűnik,de rohadt idegesítő ám,hogy folyton ellopják xy-nak a bringáját és a tettest max beteszik 8 órára mert nincs vesztenivalója...

2014. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eltörölni a bankokat, a pénzt és felszámolni a szegénységet. ennyi elég
2014. nov. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
örök élet, ingyen sör!
2014. nov. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 yosimitsu01 válasza:

az emberiség még nem ál késze sok mindenre. mert jelenleg nincs természetes kiválasztodás, igy hosszú távon az életképes egyedek száma csökkeni fog az iq val együt majd feléljük a bojgot és kihalunk. percenként 180 ember hal meg 250születik.

1. likvidálni az életképteleneket, és a 110iq alattiakat.

cukor beteg vagyok, hibás géneket hordozok és adók át, hiába irja az iq teszt ,h 99,6% okosabb vagyok a jövőre nézve én is csak egy hibás génálomány vagyok.teher

most hogy a 8ból csináltunk kb 4 milliárd embert.

megszünik a

munkanélküliség és az

éhezés. mert 2x annyi kaja jut emberenként

2 mivel fele annyi az ember nem kell egy csomó erőmű

terjedhet a bio energia. ez is megoldva

3 a pénzt mint olyat nem lehetne betiltani, de ingyenessé lehetne tenni sok mindent, pl gyogyászat patika orvosi ellátás .megoldván az emberi hatalom és gyarloság mindnkinek egységes ház, autó fizetés cserélödő munka körbe .....stb cak az első 100 száz év lenne sza... meg annak a 4milliárdnak velem együtt.

de ugy kébzelem h lehetne ennél jobb a tv-t nézi , vagy belebu a telefonjába mindenki és nem veszük észre ahogy elmegy az életünk. jelenlgi komunikációnk elégé korlátolt.

ja és bevezetném a mindenre szavazási jogot a pártokat megszüntetném mert megosztja a népet. egyikse rosszabb a másiknál. egy 19 fős csoportra biznám a dőntések lehetséges válaszát amit minden esetben a néppel szavaztattnám meg....stb

2014. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!