Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Romániában milyen árak vannak?

Romániában milyen árak vannak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a legjobb kategória, de nem tudtam hova írjam. Szóval Erdélybe megyünk kirándulni egy hétre, és nem tudom, milyen árak vannak. Én 300 lejt tervezek vinni, elégnek kell lennie? (Az árakat úgy értettem, hogy mondjuk egy bevásárlóközpontban, kauflandban)
2014. szept. 30. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az árak hasonlóak, mint Magyarországon.
2014. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát 18-20.000 forintnyi összeged lesz. Egy hétig elég, ha nem vendéglőben étkezik a család. De ha kell, ott is vannak bankok...
2014. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy személyre kell csak ez a 300, nem egy családra, és nem lesz étteremben étkezés :D
2014. okt. 1. 16:10
 4/4 anonim válasza:
En magam is erdelyi vagyok ! es hasonloak az arak mint magyarorszagon , egy hetre talan kicsit tobbet tehetsz magadhoz a biztonsag kedveert de valthatsz pentsz itt is erdelyben ;-)
2014. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!