Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen Németország és Oroszors...

Milyen Németország és Oroszország viszonya?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam,hogy utálják egymást,viszont a múlt héten láttam egy 2035-ös orosz térképet amiben Németország óriási területeket szerez(Lengyelor.és Franciaországtól).Tehát a 2035-ös orosz tervek között szerepel Németország erősítése is.Ha utálják egymást akkor az oroszok miért csinálnák ezt?Vagy nincsenek is olyan rossz viszonyban?

2014. aug. 14. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek olyan rossz viszonyban.


Azok a térképek meg csak fikciók.

2014. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd azt a térképet?
2014. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen, a térkép engem is érdekelne!
2014. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Európában a németeknek exportálnak a legtöbbet az oroszoknak.
2014. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cserébe a német gazdaság energiájának döntő részét oroszoktól kapja.

Annyira fontos neki ez a partnerség, hogy közvetlen orosz-német vezetéket is megépítették. Hiába a lengyeleket megtudták kerülni a tengeren, így még közvetlenebb és titkosabb lehet az orosz német barátság!

2014. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
{oroszvilag.hu/t1=sajtoszemle&=3354}
2014. aug. 14. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz a viszony. Az oroszok kifejezetten szeretik Angliát és Németországot. Putyin is Németországban volt hírszerző, kiválóan beszél németül, ez segít a politikában.

Schröder alatt volt a legjobb a kapcsolat.

Jelenleg az ukrajnai válság miatt Németország, mint az EU egyik vezető hatalma, kicsit ellenségesebbé vált Oroszországgal szemben.

2014. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!