Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik voltak az úttörök? És...

Kik voltak az úttörök? És vannak még? MEg egy pár kérdés még lenn

Figyelt kérdés

Lécc a fentire is válaszoljatok!


Valaki rajtam kivűl utálja a "divatmajmoló" magát hungaristának/skinheadnek nevező hülye gyereket ?


Attol ,hogy még birom sztálint és Lenin-t attól még nemvagyok komunista ugye ? vagyis csaak a szovjet katonákat >.<


Na légyszi válaszoljatok mindegyikre !


2010. jan. 12. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
38%

"Bírom Sztálint", na ilyet is csak egy tizenéves képes írni. Sztálin jóval több embert öletett meg mint Hitler, és komolyan tervezte a zsidók kiirtását, csak nem volt rá ideje, merthogy meghalt.

Amúgy kissé zavarosnak érzem az eszméidet. Tanulmányozd a történelmet és jobban le fog tisztulni, hogy kiket érdemes igazán tisztelni. (pl. Hunyadiak, Bocskai, Bethlen vagy éppen Abraham Lincoln) csak párat írtam és természetesen a megítélésem szubjektív.

2010. jan. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Kik voltak az úttörök? És vannak még?"


A komcsi időkben egy ifjúsági mozgalom. Ma is vannak, csak igen kevesen.


"Valaki rajtam kivűl utálja a "divatmajmoló" magát hungaristának/skinheadnek nevező hülye gyereket ?"


Nem érdekelnek. Mondjuk nem a te korosztályod vagyok, már kinőttem azt a kort, amikor az embert az ilyen stíluskérdések izgatják.


"Attol ,hogy még birom sztálint és Lenin-t attól még nemvagyok komunista ugye ? vagyis csaak a szovjet katonákat >.<"


Lenin és Sztálin magát kommunistának tartotta, bár sok kommunista szerint ők nem voltak igazi kommunisták.

Ha "bírod őket" (ami sejtelmem sincs, mit jelenthet), akkor vagy kommunista vagy, vagy nem. Attól függően, hogy miért "bírod őket". A "szovjet katonák" megint más téma. Ők katonák voltak, nem politikusok.

2010. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!