Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe Borsod megyéről?

Mi jut eszetekbe Borsod megyéről?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
marha nagy szegénység
2014. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
az ami Nógrád,Heves,Szabolcs,Jász cigány keltető központ
2014. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Munkanelkuliseg,kedves tisztelet tudo emberek akik furcsa mod de jo arcok is :-)
2014. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

Párom ott született, élt míg össze nem költöztünk. Nemrég néztem egy videót Avasról, hogy mik folynak egy-egy lakótelepen, mennyi baj van a fészekrakó program miatt odatelepített cigányokkal.

Szinva terasz, hídon a szerelmesek lakatjaival, mi még nem tettünk oda, idővel, ha arra járunk.

Sokat utaztam Páromhoz, ha úgy volt, 334km, de nem bántam, sok emberrel ismerkedtem meg utazások alkalmával, Ő is mikor jött hozzám.

Egyszer, Erasmus programból 3-om srác utazott velünk, bár beszélni nemigen beszéltünk, de megkínált csokival az egyikük én is viszonoztam kedvességét. Igaz a kaller nő, mikor kérdeztük merre megy a vonat, azt mondta nem tud magyarul..

Tetszik a környék, ahol Párom nőtt fel, élt, kedvesek a szülei, nagyon hamar elfogadtak, én is Őket.

2014. aug. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Diósgyőri vár.

Miskolc-Tapolca minden szépségével.

Tágabb értelemben Aggtelek, Sárospatak, bár az már nem kifejezettem Borsod.

Szép az állomása úgy emlékszem Miskolcnak.

Ott villamosoztam először.


Bár nagyrészt ami elsőre eszembe jutott hogy "Cigányok mindenfelé".

2014. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mordor
2014. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bors,borsó
2014. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!