Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A határon túli magyarok...

A határon túli magyarok akarnak-e csatlakozni az anyaországhoz?

Figyelt kérdés
Mármint a trianoni határok eltörlésével.Mert az élet nálunk csudijó.....
2010. jan. 10. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Én kolozsvári vagyok, büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok, de az anyaországhoz nem csatlakoznék.
2010. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

europai unio...ki csatlakozik kihez?

gyerekek, máshol vágnak át titeket, nem itt.:)

2010. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi,a válaszokat.
2010. jan. 11. 08:15
 14/16 anonim ***** válasza:

Még szép hogy szeretnénk! (persze nem Abszurdisztánhoz hanem egy normális magyar Magyarországhoz)


.........


"Nekem pl. rohadtul nem hiányzik, hogy a környezetemben élő szlovákokat vonatokra pakolják, vagy spontán lelőjjék, bosszúból. Azt hiszem ezt meglehet érteni."


hát ezt meg honnan szedted????

2010. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék Magyarországhoz csatlakozni!(Nagyvárad)
2010. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen(Dunaszerdahely)!!! De szerintem ez már sosem fog megtörténni, hiszen ha az elmúlt pár évtizedben nem húzták vissza a régi határokat, akkor a jelenlegi vezetés miért tenné. Egyébként is régebben erre nagyobb esély volt erre, de most észrevehető, hogy a városokban egyre kevesebb magyar szót hallani. Pár év múlva már csak a falvakban beszélik majd a magyart, aztán már lehet, hogy ott sem. Én most a felvidéki helyzetet írtam le, úgyhogy ez nem feltétlenül tükrözi az Erdélyi, Délvidéki... állapotot.
2010. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!