Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létrejöhet még egyszer egy...

Létrejöhet még egyszer egy olyan birodalom mint az Oszmán Birodalom?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

EU?


Az iszlám egyre erősödésével egyszer olyan lehet, mint az Oszmán Birodalom.

2014. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ellenben az ISIS-veszély teljesen reális. Ki tudja, mi történne, ha behatolnának mondjuk belső-Törökországba, és mondjuk a törökországi kurdokat, vagy azerieket erővel maguk mellé állítanák? Ha Törökország "kiesik" a képletből, onnan kezdve óhatatlanul Európa jön....

2014. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hogy világos legyen mindenki számára, ezekről a baromállatokról beszélek.

2014. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen, erről fog szólni a galümédeszi űrcsata 2319-gen.
2014. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az ISIS úgyse lesz olyan erős soha...az csak egy néphülyités
2014. júl. 11. 12:25
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy gondoljátok?
2014. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy gondolom. Ez csak egy pár ezer teveháton lovagoló vallási fanatista, akik -mint mindig-, most sem bírnak magukkal.
2014. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

"Én úgy gondolom. Ez csak egy pár ezer teveháton lovagoló vallási fanatista, akik -mint mindig-, most sem bírnak magukkal."


Meg az a harmincmillió szunnita arab, akiket meghülyítettek a demagóg propagandájukkal az eddig elfoglalt területeken. Ez mind hadra fogható ember! Ha előtted aprítják fel a szomszédaid késekkel, élve, tenném hozzá, te nem fogsz ellenszegülni barátocskám, azt garantálom. Kizavarnak a frontra, és belőled is ISIS harcos válik.


Sokan várják amúgy, hogy amerika visszatérjen oda rendet vágni, de elárulom, ezúttal jó eséllyel nem fog.... nem tudom, mi a megoldás erre az új "arab veszedelemre".

2014. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

"Meg az a harmincmillió szunnita arab, akiket meghülyítettek a demagóg propagandájukkal az eddig elfoglalt területeken. Ez mind hadra fogható ember! Ha előtted aprítják fel a szomszédaid késekkel, élve, tenném hozzá, te nem fogsz ellenszegülni barátocskám, azt garantálom. Kizavarnak a frontra, és belőled is ISIS harcos válik. "


Nyugi, én nem akartam keménykedni, csak valahogy nem tudom komolyan venni az ő elképzelt világbirodalmukat. Elismerem, hogy komoly fenyegetést jelentenek Közel-Keleten, de szerintem nem fogják betenni a lábukat a Balkánra. Legalábbis nagyon remélem..

2014. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az USA mindenesetre nagyon beadta nekünk, európaiaknak a balhorgot azzal, hogy egyáltalán! odavonultak háborúzni 2003-ban. Ez gyakorlatilag azt jelentette -és ezt bizony előre lehetett látni, senki nem mondhatja az ellenkezőjét- , hogy az a rengeteg arab, akinek házátgyerekétasszonyátmegélhetését a nyugati katonát szétverték és elpusztították, több generációra véve nyugatgyűlölő lett.


Most még ott tart a dolog, hogy a -tök jogosan- fellázadt arabok egymást kaszabolják, ugye azokat a társaikat lógatják fel / ölik meg, akaik anno kiszolgálták az országban lévő jenkiket, meg úgy általában a nyugatot, viszont az isten óvjon! attól minket, hogy az ottani hatalmi egyesítés után meginduljanak felénk. Mert akkor bizony lesz buli az öreg kontinensen.

2014. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!