Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért imád mindenki a feljelen...

Miért imád mindenki a feljelentésekkel dobálózni?

Figyelt kérdés

Úgy látom, mi magyarok, imádjuk mondogatni, hogy ha valami nem tetszik, hogy "fel leszel jelentve", "feljelentelek", "feljelentek mindenkit" :D Hihetetlen, hogy még mindig ilyen csöki az ország 80%-a, komolyan mondom... Ez valamiféle hatalmat ad az ilyen szerencsétlen seggdugaszok kezébe, hogy faszagyereknek érzik magukat, ha valakit "feljelentenek"? Nem azért tettem fel a kérdést, mert engem bárki fel akarna jelenteni bármiért is, csak komolyan naponta 3 ilyen kérdés van, hogy:


Feljelenthetem a boltost ha nem ad nyugtát?

Feljelenthetem a szomszédot mert délután 3-kor hangosan hallgatja a zenét?

Feljelenthetem az utcán randalírozó fiatalokat?


Komolyan nevetséges. Valakinek ez legyen a legnagyobb öröme. Ahelyett, hogy továbbállna, ráhagyná a másikra a dolgot, játssza a fontos embert. Nem hiába mondják, hogy 10 millió körzeti megbízott országa :D


2014. júl. 8. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
fel leszel jelentve
2014. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első! Elmész? Feljelentelek! :D
2014. júl. 8. 07:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező,énis feljelentelek! Nem a nevemen szólítottál! :D

Ezéé kapni fogsz a bíróságtú! :D

2014. júl. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az amerikaiak meg a németek is ilyenek.


Ha Németországban a te kocsid pár centire belelóg a szomszéd behajtójára, akkor már fel akar jelenteni.

2014. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezért nem tud a rendőrség fontosabb dolgokkal foglalkozni mert mindenki mindenkit fel jelent
2014. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 ha feljelentesz, mert feljelentettelek, akkor feljelentelek, aztán feljelenthetsz.
2014. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!