Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nyugaton ezt is elfogadják?...

Nyugaton ezt is elfogadják? Így viselkednek ott is?

Figyelt kérdés

Láttam most az előbb pár képet a Prideról, h "Nemzeti Érzelmű Fa***sz***ók", akkor a Árpád sávos Nagy-Magyarország kép közepén egy pénisz.

Alatta "Adj f****szt" felirat.

Ezekre mi szükség volt, ha ők az elfogadásért küzdenek?

Szerintem így lejáratják a melegek saját magukat(pontosabban, akik ezt csinálták), mert ezt mindennek lehet nevezni csak nem kultúrának.

Semmivel nem jobbak, mint az, aki a másik oldalon hulla részegen fenyegetőzik.

Nem voltam még külföldön, de azok alapján, amit hallok szerintem ott nem csinálják ezt.

A legszomorúbb az egészben, h olvastam kérdéseket, kommenteket és nem h elhatárolódnának az oldalon is kommentelők, hanem még díjazzák ezeket a megnyilvánulásokat és pluszban komolyan azt hiszik, h mennyivel jobbak.

Hát nem.

Sajnos tényleg látszik, h Magyarországon vagyunk:S



2014. júl. 5. 21:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ott is gyalázzák a magyarokat természetesen. Utána pedig forró szurokban fürdetik meg a vörös szigonyaik segítségével. Kollektívan ám.


Lebeszélheted azzal a három-négy emberrel akik provokatívan öltöződtek és kartontáblákra firkált szövegekkel borzolták a kedélyeidet, hogy a nem reprezentatív, ráadásul politikai nézet alapján szelektív mintavétel, miért mellőzi az igazságot és sértő sok tisztességes emberre nézve.

2014. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
A privátban anyázóknak írd vissza, hogy ne aggódj Jézus szeret Téged.
2014. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jól van, látom a te szövegértésed is szelektív.

Leírtam, h a fő probléma, h a legtöbben itt az oldalon is még díjazzák ezt a fajta viselkedést, pártolják.

Na további jó árnyékboxot!

Én inkább alszok!

2014. júl. 5. 22:44
 14/17 A kérdező kommentje:

Na igen, a másik meg, h el vagyok hordva mindenféle homofób *********-nek.

Ugye ez nem baj 69%?

Meg h az anyámat szidják, az smafu.

No comment.

2014. júl. 5. 22:46
 15/17 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudok mit kezdeni. Az átlagember kvalitásai alapján, a fejlett világ értékrendje szerint egy idióta. Na és ne feledjük hogy az átlagembernél az emberek fele még lejjebb van.


Hülyék meg oldalfüggetlenül vannak, sőt mivel nem gondolkoznak mielőtt megszólalnak, a kommunikációs csatornákon még felülprezentáltak is a gondolkodó emberekhez képest. Így az észérvek és az okok fölöslegesek számukra, csak az ürügyet keresik hogy saját kisszerűségek fölött érzett csalódásukat máson vezessék le.


Bontsál ki egy sört (vagy ha nem iszol akkor valami gyümölcslevet) és lazíts, emiatt nem éri meg hogy túlpörgesd magad. Én sem pazarlom arra az időmet, hogy egy polgármesteri székig felcaplató gyakorló elmebeteg, (aki a Pride ellentüntetői között is produkálta magát)

alapján fogalmazzak meg sarkos állításokat egy milliós közeggel szemben.

2014. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyugaton a homárkodást halállal büntetik.
2014. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hol büntetik halállal?? Talán Északkóreában de ott azt is kivégzik aki hiába a szájára veszi Kim Jong Il dicső nevét. Nekem a nővérem transszexuális. A normális melegek utálják az egész pride-os meg a hasonló baromságokat. Nem a néhány bu**ról kell őket megítélni.

Aki pedig zsigerből utálja őket annak semmit sem számít, hogy provokálják-e vagy sem.

2014. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!