Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nyugaton ezt is elfogadják?...

Nyugaton ezt is elfogadják? Így viselkednek ott is?

Figyelt kérdés

Láttam most az előbb pár képet a Prideról, h "Nemzeti Érzelmű Fa***sz***ók", akkor a Árpád sávos Nagy-Magyarország kép közepén egy pénisz.

Alatta "Adj f****szt" felirat.

Ezekre mi szükség volt, ha ők az elfogadásért küzdenek?

Szerintem így lejáratják a melegek saját magukat(pontosabban, akik ezt csinálták), mert ezt mindennek lehet nevezni csak nem kultúrának.

Semmivel nem jobbak, mint az, aki a másik oldalon hulla részegen fenyegetőzik.

Nem voltam még külföldön, de azok alapján, amit hallok szerintem ott nem csinálják ezt.

A legszomorúbb az egészben, h olvastam kérdéseket, kommenteket és nem h elhatárolódnának az oldalon is kommentelők, hanem még díjazzák ezeket a megnyilvánulásokat és pluszban komolyan azt hiszik, h mennyivel jobbak.

Hát nem.

Sajnos tényleg látszik, h Magyarországon vagyunk:S



2014. júl. 5. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem vetted volna észre, nem a felvonulók járatták le magukat.
2014. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Én egy jó adagot néztem élő közvetítésbe és nem láttam egy ilyet se. Szórakoztak, vidámak voltak, ott lakóknak is szóltak h jöjjenek szórakozni stb. Ezt a két dolgot amit említettél kirakták a sok marha ellentüntetőnek és akkor most már megy a cirkusz.
2014. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, h ha nagymagyarok vonultak volna és szintén ki lett volna rakva két hasonló tábla akkor már szintén menne a cirkusz.

Szal légyszives ne!

2014. júl. 5. 21:43
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Mert van különbség. Tudod nem lenne bajuk a nemzetiekkel a melegeknek ha a nemzetiek nem akarnák elnyomni őket. Nem a b*zik kezdték támadni a nemzeti érzelműeket.
2014. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1.Tudnál nekem mutatni arra bizonyítékot, h minden nemzeti érzelmű el akarja nyomni a melegeket?

Mert ez így elég rasszista.

2.Tehát akkor, ha anyáznak akkor vissza kell anyázni.

Szép....

2014. júl. 5. 21:52
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Hát inkább vissza anyázni mint oda menni és verekedni ahogy az a pár idióta akarná...
2014. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szal hol is van a kimutatásod, mert látom szépen figyelmed kívül hagytad.

A többire meg nem is reagálok, mert nevetséges.

2014. júl. 5. 22:23
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Most őszintén, mit vársz olyan emberektől, akik arra gerjednek, hogy más férfiak valagába tolják a brokijukat vagy éppen őket rakják meg így férfi létükre?


Már alapvetően egy ilyen ember hogy lehetne nem elmebajos?

2014. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Hát, pont az volt a céljuk, hogy provokáljanak, meg legyen sok ellentüntető.Azért, hogy aztán 3 hónapig azon lovagoljanak ők és a külföldi elvbarátaik, hogy jaj , Magyarország nem csak rasszistaantiszemita , de még homofób gonosz kirekesztő is blablabla


Nem kell felkapni a vizet az ilyen provokációkon.


Mellesleg nyugaton sokkal durvábban is szoktak lenni, teljesen meztelen férfiak, sado bőrszerkós , láncos férfiak, sok kifestett transzi...stb

2014. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó, mert nincs ezzel gond.

Azzal van, h közben kapom ezerrel privátban a quuuurvaanyázós leveleket.

Dübörög ma a kultúra.

2014. júl. 5. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!