Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az RTL csatorna dolgozóinak...

Az RTL csatorna dolgozóinak jelentősebb része zsidó?

Figyelt kérdés

Mindenféle rosszindulat és gyűlöletkeltés nélkül kérdezem!


Már jó pár éve nézem a híradót, ehhez vagyok hozzászokva és nem óhajtok váltani, a nem tetszik ne nézd válaszokat mínusszal tudom jutalmazni.


Természetesen egyértelmű,hogy egy vér liberális csatorna, de különös figyelmet fordítanak a zsidókat ért sérelmeknek is, a Holokauszt gyakorlatilag napi téma, de azért néha előfordul,hogy egy héten csak 5x beszélnek róla.

Ez belefér a liberalizmusba, de tegnap már alaposan elgondolkoztam, amikor is egy igen tartalmas riportot láttam mely szerint megöltek 3 zsidó fiút a palesztinok.

Korábban már sokat gondolkoztam azon,hogy vajon miért nem beszélnek soha sem az izraeli-palesztin helyzetről, ott a többségi vélemény szerint a palesztinoknak van "igazuk" bár tény,hogy nem lehet így állást foglalni, de a lényeg,hogy az emberek szemében nem szimpatikus az amit Izrael művel, és mivel az RTL nem éppen korrekt gondoltam ezért sem számolnak be erről.

Na de visszatérve a zsidó fiúkra, hosszú idő után ez volt az első olyan riport "keletről" amely beszélt a helyzetről,viszont abszolút pozitívan mutatta be Izraelt, akiknek csupán a HAMASZ felszámolása a célja semmi más, gyanakodni sincs okunk,hogy esetleg többet akarnak, és ezúttal is csak a zsidókat ért sérelmet mutatták be, holott kit érdekel,hogy egy háborús övezetben meghalnak?Vagyis érdekel, de ez nem meglepő, nem nagy hírérték, előfordul,sőt túl gyakori az ilyen, és a riport is elég hosszú volt.

Nem tudom,hogy ez kinek az érdeke?Én magamból kiindulva, ha mondjuk egy idegen országban egy ilyen tévé csatornánál dolgoznék bizonyára én is hasonlóan készíttetném a riportokat abban az értelemben,hogy minél több "magyart" vinnék bele,ahogy csak tudok, ám lehet,hogy a publikum leszarná a "magyar riportokat",sőt biztos.

Ugyan így nem értem, miért olyan fontos nekünk a zsidók helyzete?Ezt a magyarázatot találtam magamnak,hogy feltehetőleg zsidó emberek keze munkája van a háttérben mert más különben nincs benne logika.


2014. júl. 2. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Kizárt, hogy az összes dolgozó zsidó legyen.


Az RTL egy nyugati érdekeltségű csatorna, az RTL Group luxemburgi cégbirodalomhoz tartozik.


Szóval hasonlót produkálnak, mint nyugaton.Ugyebár nyugaton is, főleg Németországban megy ezerrel a Holokausztozás, pörög a Holokausztipar.

2014. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
45%
Kolosi Péter például ZSIDÓ.
2014. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze, egyértelmű,hogy nem mindenki zsidó, én nem is állítottam.

Ettől függetlenül nem értem miért ekkora érdek számukra a Holokauszt?Rengeteg a világot érintő dolog van amiből még pénzt lehet ksiajtolni, és mégis a zsidókat emelik fel a Holokauszttal...de miért?

2014. júl. 2. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem az RTL Klub alkalmazottai a zsidók. ( Bár ebből is akad szépszámmal). Az RTL Group ugyebár az RTL Klub tulajdonosa. Az RTL Group-ban 75%-os részesedése van a Bertelsmann nevű zsidó holding cégnek. Így történik a dolog.
2014. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Én is nézek RTl-t és igen amióta a holokauszt emlékévbe vagyunk azóta tény h több ilyen hír van, de h nem mint napos lenne? Ne haragudj, de ez hülyeség. Ha megnézed pl a kuruc.infót ott például teljesen az ellenkezője van, mindenért Izrael a hibás most h meghalt az a 3 tizenéves zsidó fiatal ők megérdemelték, de ha már a palesztinok halnak akkor már majdnem eldurrannak. Tudod Izrael hányszor támadta meg a körülötte lévő arab államokat? Nullaszor. Arab államok tudod hányszor? Legalább 4x, de voltak még ilyen olyan kisebb össze csapások is. Palesztinok nagyon jól csinálják most ezt az Izrael lejárató kampányt, kilőnek Izraelre pár rakétát ezután Izrael vissza lő és már rakják fel a halott gyerek képét aki abban az iskolában halt meg ahova a palesztinok szándékosan a rakéta kilövőt rakták... Nézzük már meg a többi arab államot mik mennek most is ott? Csak a gyilkolás. Inkább 10 Izrael mint 1 arab állam. Izraelnek pedig joga van a földjéhez amit sok zsidó halálával sikerült megszereznie és megtartania. A kérdésre vissza térve pedig nem nagyon valószínű h jelentősebb a zsidók száma az RTL-nél mint a nem zsidóké.
2014. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Amikor 30-40éves emberek kérdeznek arról hogy ki zsidó, az már kicsit ciki. Azért mert valaki zsidó még nem fog elvenni az emberektől olyan csatornákat, adásokat, amik sérthetik Őt.

Ha az is lenne bármelyikőjük nincs benne semmi, ugyanis a Magyarok nagy részében biztos fellelhető egy leszármazotti vonal.

2014. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Kolosi Péterről nem tudni h zsidó-e vagy nem az, tehát kijelentésed csak feltételezésen alapszik...


Bertelsmann alapítója 100% h nem volt zsidó, de úgy tudom h mostani vezetősége se zsidó.

2014. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert a mainstream média zsidó nagytőkések irányítása alatt van.
2014. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

Az biztos, h valamelyik vezető zsidó, mert a lányukkal buliztunk együtt a Balatonon anno és mondta, h Izraelbe is járnak.

Elég normálisak voltak, nem az átlag hiszti zsidó.

2014. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Maga az rtl egy zsidó, kommunista adó, úgy ahogy van!
2020. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!