Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Miskolci...

Mi a véleményetek a Miskolci cigánytelepek felszámolásáról?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 01:20
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"A magántulajdonban lévő lakásokban lakókat pedig nem lakoltathatják ki, hisz a magántulajdon (még) sérthetetlen kis hazánkban."


Az illegális beköltözőket? Hogyne lakoltathatnák ki. Olvasd már el, amit írtam, és ha már Miskolc polgárának állítod be magad ( ami nyilván hazugság, olyan tájékozatlan vagy ) akkor legalább arra vedd a fáradtságot, hogy tájékozódsz a témában, amelyben állást foglalsz.

2014. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mentek ki ezek Kanadába meg Franciákhoz, onnan is visszatoloncolták őket Magyarországra.

Nem csak a miskolciaknak kéne fellázadniuk hanem az egész országnak, és akkor ki lehetne irtani ezeket a mocskokat.

2014. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába mentek ki ezek Kanadába meg Franciákhoz, onnan is visszatoloncolták őket Magyarországra. "


Sajnos jórészt igen. Mutatóba megtartanak az értelmesebbjéből, akiket utána mutogatnak, hogy "nini, megmentettük ebből a hungária nevű harmadik világbeli valaglyukból ezeket a derék, munkában lebarnult embereket". Kanadától is okádhatnékom van. Meg úgy általában a "fejlett nyugati" országokból, a gyomorforgató szabadelvűségükkel. Pfejj.

2014. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Az, hogy ahova telepítik őket ott is ugyan úgy szopni fognak velük

Nem a környező városba kell a szemetet szétsöpörni, fölhúzni nekik a Sajó mellett egy külön telepet, jó messze minden településtől, körbevenni fallal azt ott ellesznek a majomemberek

Így akarták az 1990es évek elején is, csak sajnos lvijjogták őket

2014. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, illetve csodálkozom, hogy eddig hagyták ezeket az áldatlan állapotokat, és nem büntették azt, vagy akár nem segítették azt, aki mondjuk olyan tábori WC-t csináltatott, aminek nincs gödre, vagy aki az ajtaja mellék végzi el a szükségét, mert ilyenről is írtak, azért, hogy a legyek ne a lakásba menjenek be. Hogy lehetett ilyen állapotokat eddig hagyni???!!! Láttam fényképet, borzalmas! Már az első szemétkupacnál intézkedni kellett volna, közhasznú munkásokkal kitakaríttatni a környéket, és bevezetni nekik a vizet a házaikba, ha azok egyáltalán házaknak nevezhetők. Egy olyan telepet kellene létesíteni, ahol van víz, kártyás villanyóra, és utána sűrűn ellenőrizni a környéket!!!!
2014. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
A miskolci kis m, mert melléknév.
2014. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Helyes!
2014. jún. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Andizsuzsi ***** válasza:

"Az illegális beköltözőket? Hogyne lakoltathatnák ki."


Illegális beköltözőket az önkormányzat önkormányzati lakásokból költöztethetne ki, magántulajdonból nem. Azért viszont nem jár "megváltás". De itt nem arról van szó, hogy az illegális lakásfoglalókat akarják kitenni (és főleg fizetni nekik), hanem a bérlakásokban élő, bérleti díjat fizető cigányokat.



"Olvasd már el, amit írtam, és ha már Miskolc polgárának állítod be magad ( ami nyilván hazugság, olyan tájékozatlan vagy )"


Hol olvastál te olyat az én hozzászólásomban, hogy miskolcinak állítanám be magam?


"akkor legalább arra vedd a fáradtságot, hogy tájékozódsz a témában, amelyben állást foglalsz"


Tájékozódtam. Innen tudom, hogy az önkormányzat a bérlakásokban (és csak kizárólag a számozott utcákban) élő cigányok bérletét kívánja megváltani azzal a feltétellel, hogy ők elhagyják Miskolc közigazgatási területét, és máshol vásárolnak/bérelnek házat. Ennek érdekében a bérlakásrendeletet módosították. Ha te tudsz más intézkedésről is, akkor kérlek linkelj hiteles forrást.

2014. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

ma 09:47


Ez kezd égő lenni.


1: illegális lakásfoglalókat a rendőrség költöztet ki, mégpedig erőszakkal. Ehhez van egyrészt törvényi háttér (jogszabályok, ugye), másfelől közösségi elhatározás, hogy akkor most végigjárják azokat a számozottutcás lakásokat, ahonnan bizony az öregek kihaltak, és a lakásaikat teljesen jogtalanul a környékbeli falvakból beáramló cigányfamíliák belakták. Ezeknek egy egészen kis töredéke önkormányzati tulajdon, mert amíg csak egy távoli rokon is él, addig az ingatlan az övé, a tulajdonjogot rajta ő gyakorolja. Ergo az önkormányzatnak vajmi kevés köze van hozzá....


2:"Tájékozódtam. Innen tudom, hogy az önko....blabla"


Ez igaz 10-ből ~1,5 lakásra nagyjából. A többi 8-ban vagy banki tulajdonú lakással "felvértezett" (értsd: ennyire eladósodott) cigányt kell kilakoltatni, vagy pedig illegális lakásfoglalót.

A forrás-kuncsorgás jó dolog, megy is a retúrkérés, kérlek, linkelj te ide olyasmit, ami alapján azt állítod, hogy kizárólag önkormányzati tulajdonú lakások vannak a számozott utcákban, és (a röhejesség non plusz ultrája) csak és kizárólag önk. lakásból lakoltatunk ki embereket. Én ugyanis valódi miskolciként -szemben veled- csinálom ezt kb. 2 hete.


Apró érdekesség: én személyesen eddig 4 család kilakoltatását "szemtanúskodtam" végig, még véletlenül sem volt a 4 családban "magyar", azaz fehér bőrű, nem érthetetlen lováritökömtudja nyelvet hadováló ember.

2014. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

"Az önkormányzat viszont csak azoknak a cigányoknak fizet, akik önkormányzati lakásokban laknak. "


Hja, még ez is szép. Erre elfelejtettem reagálni a múltkor. Te itt, ezzel a mondatoddal nyilván arra a 2millió forintos fejpénzes hülyeségről beszélsz, amit a mi hőn szeretett (khm, sz.arsenki) Krizánk kitalált, hogy adjunk a városból kiköltözködő bidámoknak.


Na most a gyakorlat: senki, ismétlem, ahol a jogalap megvolt a kiköltöztetésre, és emiatt erővel kiköltöztethettük, SENKI nem kapott kétmillió forintot, hanem helyette egy p.icsánrúgást, és mehetett, ahová akart. A házakon nyílászárók lezárva, fűtés/közmű kikötve, próbáljanak meg csak visszamenni. Ennyi. Nincs kétmillió.

Alapból nem értem, hogy Kriza honnan gondolta megszülni ezt a pénzmennyiséget, én nagyjából tudom, hogyan áll az önkormányzatunk pénzügyileg, esély nem lenne előteremteni az "X" x 2milliót.

Tehát elmondhatjuk, hogy egy balf.mód adott nyilatkozat, meg a totál megbízhatatlan közhangulatkeltő csőcselékmédia miatt gondolja most egy fél ország azt Miskolcról, hogy itt kétmillió jár a cigánynak, ha bűnözik, és ezt megelégelve a polgárok kilakoltatják. Hát nem.

2014. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!