Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol lehet elhelyezkedni...

Hol lehet elhelyezkedni politológus végzettséggel?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
2008. júl. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
bocs, ha nem vagy párttag vagy valami jég hátán is megélő fajta, max. munkanélkülinek mehetsz el politológusként.
2008. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
A mai viszonyokat tekintve: nyelvvel felfelé valaki seggében :D
2008. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy egyet kell értenem az előttem szólókkal. Hatalmas kommunikációs készség és rengeteg tehetség, akkor egyetem alatt ingyen elkezdesz dolgozni valami pártnak, és ha termelsz némi hasznot, akkor valszeg alkalmaznak.


De hálát adok az égnek, hogy nem vagyok politológus. Bár én is bölcsész vagyok, de nekem van fix állásom

Bocs, de ez a lényeg. Bölcsészként a személyedet kell eladnod, azt, hogy te, konkrétan csak te képes vagy csokit csinálni a szarból. De olyan, hogy valakinek azonnal kell egy politológus diplomás ember, olyan nincs.

2008. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
megfelelő OKJ után bárhol...
2009. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!